Neler Yeni

Rival 600 Çalışmıyor

Mineds

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emir Gültekin
Öncellikle merhabalar, birkaç gündür bu konuyu araştırmakla meşgulum birçok kaynakta sorunumu araştırmaya çalıştım fakat bir türlü bulamadım. Sorunumu şöyle açıklayım gece bilgisayarımı kapatıp uyudum ve sabah açtığımda Rival 600 markalı faremi 1-2 saniye hareket ettirdim ve dondu çıkartıp başka USB portuna taktım 1-2 saniye hareket ettirdikten sonra gene dondu yani kısacası fareyi çıkartıp taktığım zaman 1-2 saniye hareket ettirebiliyorum ve asla hareket etmiyor. Makro tuşları, fare tekerleği ve DPI tuşu çalışmaktadır. Sorunu çözmek için eski faremi takıp SteelSeries Engine3 adlı programı silip yükledim fakat gene aynı sorun. Farklı bir bilgisayarda denedim gene olmadı yani kısaca ne yaptıysam olmadı dostlar, kalibre etmek için DPI tuşuna 3 saniye basılı tuttum ışıklar yanıp söndü aynı şeyi gene tekrarladı. Mousepad SteelSeries QCK ondanda olacağını sanmıyorum bu karantina günlerinde kargoya gitmek istemiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler. Bu konuyla alakalı şikayetvar adlı siteye şikayette bulunduğumda 4-5 kişinin başına geldiğini gördüm ve hepsi aynı zaman aralığı içerisinde olmuş sanırım.

Ekler

• 32.png
    32.png
    175.3 KB · Hit: 216

Aykut4057

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
972
İsim
Aykut bütüner
anakart nedir

Aykut4057

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
972
İsim
Aykut bütüner
low high ayarını yükseltsene bi

Baihu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
Selim Tüylü
Bios ayarlarında da aynı sorunu yaşamıyorsanız, başka yerlere bakın. Aygıt Yöneticisinde eksik güncelleme olup olmadığını kontrol edin. Windows 10 bütün sürücüleri otomatik olarak yüklüyor. Mouse sürücüsünü ve yazılımı tamamen silip yeniden yükleyin. Bios'u güncelleyin.

Mineds

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emir Gültekin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Low High ayarını defalarca yükseltip alçattım fakat hareket etmedi Aygıt Yöneticisinde eksik güncelleme olmadığından eminim defalarca kontrol ettim. BIOS menüsünde aynı sorunu yaşıyorum maalesef.

Baihu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
Selim Tüylü
Low High ayarını defalarca yükseltip alçattım fakat hareket etmedi Aygıt Yöneticisinde eksik güncelleme olmadığından eminim defalarca kontrol ettim. BIOS menüsünde aynı sorunu yaşıyorum maalesef.
Videoda bir şeyler anlatılıyor. Belki faydalı olur. Eğer geri iade edecekseniz, fazla vakit kaybetmeyin. İyi akşamlar.

Top Bottom