Neler Yeni

Rks NewLight 125 Pro hakkında fikirleriniz ve A1 ehliyete motor önerisi

ReX0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Fikri Ege Özen
Bütçe
40.000
Dostlar selam,Rks Newlight 125 Pro almak istiyorum bütçem 30-40 bin TL arasında.Ben uygun olarak bu maxi scooterı buldum araştırdım fakat bazıları çok severken bazıları çok gömüyor yedek parça sorunu var mıdır ? kullanışı rahat mı ? veya bana 30-40 bin TL bandına otomatik ve A1 ehliyete uygun motor önerisi yapabilir misiniz? Yardıma ihtiyacım var hevesliyim şimdiden teşekkür ederim!

tunazadeeq

80+ Bronze
Knk scooter fln geç de bi Kuba Black Cat al o fiyata bak daha iner misin üstünden

• Beğen
Reaksiyonlar: ReX0

ReX0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Fikri Ege Özen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kanka güzelmiş ama a1 ehliyet için kullanıma uygun değil sanırım.125 cc üstünde doğru mu ? Birde Pulsar ns 125 i çok beğendim bir fikrin tecrüben var mı?

tunazadeeq

80+ Bronze
kanka güzelmiş ama a1 ehliyet için kullanıma uygun değil sanırım.125 cc üstünde doğru mu ? Birde Pulsar ns 125 i çok beğendim bir fikrin tecrüben var mı?
tecrübe var istemedigin kadar o yuzden yardima geldim usta. Ns 125 degil de 200 alirsan daha iyi 125likleri biraz sıkıntı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ehliyet sorun oluyo ama kalitesizlikten iyidir

ReX0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Fikri Ege Özen
ehliyet sorun olursa binemem yakaladılar mı sıcarim 125 te ne gibi sıkıntı olabilir parçası bulunur mu servisleri ilgili mi yol tutuşu nasıl rks lerde duydum sıfır olmasına rağmen sıkıntılar çıkartıyormuş bunda da aynı sorun yaşanır mı markası iyi midir

tunazadeeq

80+ Bronze
ehliyet sorun olursa binemem yakaladılar mı sıcarim 125 te ne gibi sıkıntı olabilir parçası bulunur mu servisleri ilgili mi yol tutuşu nasıl rks lerde duydum sıfır olmasına rağmen sıkıntılar çıkartıyormuş bunda da aynı sorun yaşanır mı markası iyi midir
usta anlında ehliyetim yok yazmiyor. ben kaç sene ehliyetsiz 1000cc motor sürdüm adam gibi sürersen sorun olmaz ama yine de insan tedirgin oluyo dogru diyosun. Ns 125ler kronikleri oluyo diye okumustum biryerde 200ü önerme sebebim o sorunlardan arınmış olması. Ama sıkıntı yok dersen üste dediklerimi bosver direkt al ilerde yükseltir 200ünü alırsın.

Markasi hint mali btw arkada abssi yok baslangic motoru alican sanirim ondan abs olmalı

ReX0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Fikri Ege Özen
aynen başlangıç motoru olacak abs bu kadar önemli mi peki önemliyse bu tarz ve bu paralara başka ehliyette de sıkıntı çıkartmayacak motor önerebilir misin

tunazadeeq

80+ Bronze
aynen başlangıç motoru olacak abs bu kadar önemli mi peki önemliyse bu tarz ve bu paralara başka ehliyette de sıkıntı çıkartmayacak motor önerebilir misin
ilk basta onerdigimi tekrar oneriyorum mahalle arasinda onla ogrenirsin hem egsozu vs orjinalinden bagiriyo, ogrendikten sonda satar baska alirsin. O fiyatlara cok motor yok zaten. Olanlar da sorunlu, eksikli

Mondial drift ler var onlara bakabilirsin tipini pek sevmiyorum ama idare eder

ReX0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Fikri Ege Özen
motor sürmekle ilgili bir problemim yok birtek manueli öğreneceğim kursta o kadar ama sürüşüm iyidir teknik bilgide zayıfım

tunazadeeq

80+ Bronze
motor sürmekle ilgili bir problemim yok birtek manueli öğreneceğim kursta o kadar ama sürüşüm iyidir teknik bilgide zayıfım
Tamam usta Mondial Drift L modellerine bak hoşuna giderse al

Altin elbiseli adam izle bide manuel ogrenmek istiyosan

• Beğen

ReX0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Fikri Ege Özen
bak modeli çok beğendim teknikte bir sıkıntısı olsa bu kadar konuşmadan sonra önermezdin diye tahmin ediyorum fiyatıda uygun teşekkür ederim bunu bi araştıracağım güzelce aklıma takılan bir şey olursa yine buraya bir şey yazarım çok sağ ol🫶

tunazadeeq

80+ Bronze
bak modeli çok beğendim teknikte bir sıkıntısı olsa bu kadar konuşmadan sonra önermezdin diye tahmin ediyorum fiyatıda uygun teşekkür ederim bunu bi araştıracağım güzelce aklıma takılan bir şey olursa yine buraya bir şey yazarım çok sağ ol🫶
motorlari insanlara sevdirmek boyunumuyuz borcu usta rica ederim

• Beğen
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,101
Üyeler
154,181
Son üye
btalbayrak