Neler Yeni

Roblox İçin dns önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ümit Can uygun
dns önerisi olan varmı roblox icin googledikini girdim ama sadece siteye giriyo oyuna girince hata veriyor

Shourd

80+ Silver
dns önerisi olan varmı roblox icin googledikini girdim ama sadece siteye giriyo oyuna girince hata veriyor
dns mi vpn bence daha hızlı olur dns bilgim yok o yüzden vpn öneriyorum mobil için vpnsüperi pc için proton vpni öneriyorum her ikisinide kendi cihazlarımda kulanıyorum gerçekten iyiler

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ümit Can uygun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dns mi vpn bence daha hızlı olur dns bilgim yok o yüzden vpn öneriyorum mobil için vpnsüperi pc için proton vpni öneriyorum her ikisinide kendi cihazlarımda kulanıyorum gerçekten iyiler
ben pc ye vpn indirmek istemiyorum böyle eklenti olarak vpn varmı

Shourd

80+ Silver
ben pc ye vpn indirmek istemiyorum böyle eklenti olarak vpn varmı
google chromede touch vpn var o bendede kurulu bende pcme vpn indirmiyorordum 3 hafta önceye kadar ama sonra proton vpnin ne kadar güvenilir ve hızlı olduğunu görünce kurdum neyse özet olarak google chromede eklenti olarak touch vpn kulanabilirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ümit Can uygun
google chromede touch vpn var o bendede kurulu bende pcme vpn indirmiyorordum 3 hafta önceye kadar ama sonra proton vpnin ne kadar güvenilir ve hızlı olduğunu görünce kurdum neyse özet olarak google chromede eklenti olarak touch vpn kulanabilirsiniz
ban fln yemem demi robloxtan falan teşşekür ederim bu arada

Shourd

80+ Silver
ban fln yemem demi robloxtan falan teşşekür ederim bu arada
bişi değil neden yiceksiniz bişi olmaz ben kendimde kulanıyorum ve siz şimdi eklenti olanı mı kuracaksınız yoksa indirecekmisiniz merak ettim bi sebebi yok ikiside çalışır

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ümit Can uygun
bişi değil neden yiceksiniz bişi olmaz ben kendimde kulanıyorum ve siz şimdi eklenti olanı mı kuracaksınız yoksa indirecekmisiniz merak ettim bi sebebi yok ikiside çalışır
eklenti olarak kullanıcam zaten acılınca başka şey icin kullanmam o yüzden indirmeye gerek duymuyorum

Shourd

80+ Silver

RTX 4060 TI

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
241
İsim
kaanzi
DNS daha hızlı

Top Bottom