Neler Yeni

Yardım Rocket league baglanmama sorunu

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
58,559
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Arkadaşlar rocket league de böyle bir hata alıyorum. Oyun epic games ten yüklü. Bunun çözümü var mı acaba?
Not: Oyuna girdiğimde gosterdigi ilk görevleri de yaptım.

Ekler

• IMG_20210410_183801.jpg
    IMG_20210410_183801.jpg
    3.4 MB · Hit: 62

JackieTR

80+ Bronze
Arkadaşlar rocket league de böyle bir hata alıyorum. Oyun epic games ten yüklü. Bunun çözümü var mı acaba?
Not: Oyuna girdiğimde gosterdigi ilk görevleri de yaptım.
en son güncelleme vardı güncellemesini yaptın mı ..? ve epic games ayar butonuna bas epic güncellemesi gelmiş olabilir

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
58,559
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Berkay Gençdoğan
  1. Bilgisayarınızı / Dizüstü bilgisayarınızı yeniden başlatmayı deneyin.
  2. Wi-Fi Yönlendiricinizi veya Modeminizi Güç Döndürün.
  3. Hem Epic Games başlatıcısının hem de Rocket League oyununun güncel olduğundan emin olun.
  4. Antivirüs programını ve Windows Güvenlik Duvarı'nı geçici olarak devre dışı bırakın.
  5. Herhangi bir VPN veya Proxy hizmeti kullanmadığınızdan emin olun.
  6. Hem Epic Games başlatıcısını hem de Rocket League'i doğru şekilde kaldırın ve yeniden yükleyin.(Hiçbiri olmaz ise)

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
58,559
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
  1. Bilgisayarınızı / Dizüstü bilgisayarınızı yeniden başlatmayı deneyin.
  2. Wi-Fi Yönlendiricinizi veya Modeminizi Güç Döndürün.
  3. Hem Epic Games başlatıcısının hem de Rocket League oyununun güncel olduğundan emin olun.
  4. Antivirüs programını ve Windows Güvenlik Duvarı'nı geçici olarak devre dışı bırakın.
  5. Herhangi bir VPN veya Proxy hizmeti kullanmadığınızdan emin olun.
  6. Hem Epic Games başlatıcısını hem de Rocket League'i doğru şekilde kaldırın ve yeniden yükleyin.(Hiçbiri olmaz ise)
Hocam bunlar da işe yaramayacak kesin. En iyisi steamden oynamak. Epic gamesten 2. Bilgisayar dan oynamak için girmeye çalışmıştım ama uğraşmaya değmez. Teşekkür ederim.

Jaja50

80+ Silver
Hocam bunlar da işe yaramayacak kesin. En iyisi steamden oynamak. Epic gamesten 2. Bilgisayar dan oynamak için girmeye çalışmıştım ama uğraşmaya değmez. Teşekkür ederim.
Aynı sorunu bende yaşadım. 2 gün boyunca çözümünü aradım ama yok, olmuyor. En iyisi steam'den oynamak dediğin gibi.

JackieTR

80+ Bronze
kanka boş işler bunlar yapmaya değmez adam direk kopyala yapıştır yapmış yine epic games sunucuları bakımda dır o yüzden hata veriyordur

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
58,559
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
kanka boş işler bunlar yapmaya değmez adam direk kopyala yapıştır yapmış yine epic games sunucuları bakımda dır o yüzden hata veriyordur
Çok boş işler evet. Boşuna zaman kaybı. Sitelerin dediği klasik bağlantınızı kontrol edin var curt vs şeyler.

JackieTR

80+ Bronze
Çok boş işler evet. Boşuna zaman kaybı. Sitelerin dediği klasik bağlantınızı kontrol edin var curt vs şeyler.
şimdi bende güncelliyorum bende de hata verirse sunucular sıkıntılıdır tekrar yazarım
Mesaj otomatik birleştirildi:

şimdi bende güncelliyorum bende de hata verirse sunucular sıkıntılıdır tekrar yazarım
kanka baktım da benim bağlanıyor sıkıntı yok .. belki de şuan düzelmiştir bir daha denemek istersen dene :)

Son düzenleme:

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
58,559
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
Mesaj otomatik birleştirildi:

kanka baktım da benim bağlanıyor sıkıntı yok .. belki de şuan düzelmiştir bir daha denemek istersen dene :)
Hocam eyvallah. Çok sağol. Benim yine aynı. Düzelir belki sonra.

Top Bottom