Neler Yeni

Rocket League espor turnuvasına nasıl katılabilirm?

Yılmaz28

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yılmaz
Arkadaşlar 2 kişi olarak rocket league e spor turnuvasına katılmak istiyoruz 3.müzde var fakat 2 kişi daha iyi oynuyoruz (eğer olmazsa 3 kişide katılabiliriz sıkıntı yok). Turnuvalara nerden kayıt olabiliriz ve girmek için kriterler nedir sınırlar nedir bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz şimdiden teşekkür ederiz.

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
644
İsim
Muhammet
Sitelerden kayıt oluyorsunuz benim bildiğim. İyi turnuvalar için elemeler oluyor. Onlara katılım için belli bir MMR olman gerekiyordu herhalde.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde rank neydi hocam?

Yılmaz28

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sitelerden kayıt oluyorsunuz benim bildiğim. İyi turnuvalar için elemeler oluyor. Onlara katılım için belli bir MMR olman gerekiyordu herhalde.

Birde rank neydi hocam?
elmastı fakat şampiyonlarla büyük efsanelerle oynadığımızda baya fark atarak kazanıyorduk oyun takıldı bizde şuan altın 3 daha çıkmıyor yukarı ama rankımızı elmas 2 ydi.Hangi siteler acaba link paylaşma gibi bir imkanınız varmı

Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Samet Göksu
elmastı fakat şampiyonlarla büyük efsanelerle oynadığımızda baya fark atarak kazanıyorduk oyun takıldı bizde şuan altın 3 daha çıkmıyor yukarı ama rankımızı elmas 2 ydi.Hangi siteler acaba link paylaşma gibi bir imkanınız varmı
Oyunda 3.5k saatim var, rankım grand champion 2. 2 aydır oynamıyorum bıraktım desem yeridir. Size tavsiyem önce oyun içi turnuvalar katılın oralardan sonra diğerlerine katılırsınız. Turnuva atmosferi çok farklı bir şey çünkü.

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
644
İsim
Muhammet
Arkadaşın dediği gibi, oyun içi turnuvalar ile başlayın. E-spor'da millet zaten uçuk kaçık oynuyor. Hatasız desem yeridir.

Oyunda 3.5k saatim var, rankım grand champion 2. 2 aydır oynamıyorum bıraktım desem yeridir. Size tavsiyem önce oyun içi turnuvalar katılın oralardan sonra diğerlerine katılırsınız. Turnuva atmosferi çok farklı bir şey çünkü.
Hocam GC2'de tıkandınız mı?

Yılmaz28

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşın dediği gibi, oyun içi turnuvalar ile başlayın. E-spor'da millet zaten uçuk kaçık oynuyor. Hatasız desem yeridir.

Hocam GC2'de tıkandınız mı?
tavsiyeler için teşekkür ederim dediğiniz gibi oyun içi turnuvalara katılalım (bu arada bizde uçup kaçıyoruz jaşlkdfjşalskj) turnuva tarihleri hakkında bir bilginiz varmıdır acaba?

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
644
İsim
Muhammet
tavsiyeler için teşekkür ederim dediğiniz gibi oyun içi turnuvalara katılalım (bu arada bizde uçup kaçıyoruz jaşlkdfjşalskj) turnuva tarihleri hakkında bir bilginiz varmıdır acaba?
Liquipedia'da tüm turnuvalar var hocam ;

Top Bottom