Neler Yeni

Yardım Rocket League'de kullanıcı adım "Player 1" oldu

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
berat şafak
Merhaba, eskiden beri Epic Games'den indirdiğim Rocket League oynayan birisiydim. 48. seviyeye kadar sıkıntısız oynadım Online arkadaşlarla falan ama yeni sezondan beri kaç aydır uğraşıyorum ama oyuna hem eskisinden aşırı geç giriyor, girdikten sonra da sanki crack indirilmiş gibi kullanıcı adım “player 1” olarak gözüküyor. Sonuç olarak ne Online oynayabiliyorum ne de botlarla oynayabiliyorum. Sadece training modunda oynayabiliyorum. Online oynamak istediğim zaman ise Epic Games hesabınızı bağlayın ve tekrar deneyin gibi bir şey yazıyor. Ayrıca vpn vs gibi bir şey bilgisayarımda yok, epic games ve rocket league güncel youtubeye yazıyorum yabancı youtuberların yaptıklarını yapıyorum fakat hiç bir aynı şekil kalıyor ne yaptıysam olmadı ilgili görseli aşağıda paylaştım.

Ekler

• IMG_20210410_183801.jpg
    IMG_20210410_183801.jpg
    3.4 MB · Hit: 38

sudeozis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Sude
düzeltebildin mi? tam olarak aynı sorunu şuan ben yaşıyorum. paylaştığın görseldeki yazı bana da çıktı, epic gamesten çıkıp girdim ve hesabımdan çıkış yapıldığını gördüm. hesabıma girmeye çalıştığımda ise "hizmetimizi çok sık ziyaret ediyorsunuz" yazısı çıktı ve hesabıma giremedim.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
923,832
Üyeler
143,870
Son üye
aloneboy
Top Bottom