Neler Yeni

Yardım ROG Strix G16 2023 Laptop Klavye Problemi

kdrgnlts

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Abdulkadir Gönültaş
Merhaba arkadaşlar laptopumu alalı daha çok olmuyor. Geçenlerde oyun oynarken çok değil klavyenin orta kısmındaki belirli tuşlara kola döküldü hemen kurulayıp temizlesem de sanırım kalmış sıvı biraz daha. Klavye tuşlarımda herhangi bir problem yok fakat klavye tuşlarından kola dökülen yerdeki tuşlar hem çok sert hemde basınca böyle yapıştığından yavaş yavaş çıkıyor tuş yukarı. Bende temizlemek adına klavye tuşlarını söktüm temizledim fakat hala aynı problem ve şöyle bir sıkıntı var y tuşunun iç beyaz kısmının tırnağı kırıldı. Bu konu ile ilgili servisi aradığımda tek tuş değişmez yeni klavye almalısınız dendi oda klavye 2400 tl 750 de servis ücreti 3150 tl talep edildi. ben şuan bir öğrenci olarak bu miktar parayı maalesef veremem şuan keycap falan bulmamız mümkün mü acaba şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,296
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Merhaba arkadaşlar laptopumu alalı daha çok olmuyor. Geçenlerde oyun oynarken çok değil klavyenin orta kısmındaki belirli tuşlara kola döküldü hemen kurulayıp temizlesem de sanırım kalmış sıvı biraz daha. Klavye tuşlarımda herhangi bir problem yok fakat klavye tuşlarından kola dökülen yerdeki tuşlar hem çok sert hemde basınca böyle yapıştığından yavaş yavaş çıkıyor tuş yukarı. Bende temizlemek adına klavye tuşlarını söktüm temizledim fakat hala aynı problem ve şöyle bir sıkıntı var y tuşunun iç beyaz kısmının tırnağı kırıldı. Bu konu ile ilgili servisi aradığımda tek tuş değişmez yeni klavye almalısınız dendi oda klavye 2400 TL 750 de servis ücreti 3150 TL talep edildi. ben şuan bir öğrenci olarak bu miktar parayı maalesef veremem arkadaşlar ne yapabilirim yardımcı olur musunuz lütfenn
Okuduğun bölümle ilgili freelancer iş yaparak para kazan. Tamir ettir. Problem solved.

kdrgnlts

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Abdulkadir Gönültaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok sağolun hocam aklıma hiç gelmemişti çalışmak...

Hesef

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
Geçenlerde tek tırnak tamiri yaptım basitte bir işlem ama bu forumda yardım eden hoş karşılanmıyof

kdrgnlts

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Abdulkadir Gönültaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam vallahi bana çok lazım birde klavye temizleyici lazım çünkü yapış yapış
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bana yardımcı olabilir misiniz bu konu için

Son düzenleme: