Neler Yeni

Royal Kludge RK61 mi yoksa T60 mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Semih
Merhabalar arkadaşlar klavye almayı düşünüyorum ama RK61 ve T60 arasında çok kaldım.
https://www.akakce.com/klavye/en-uc...rgb-t60-beyaz-red-swich-fiyati,364762827.html T60 rgb (rainbow değil) 730tl ve yorumlar da gayet iyi.
https://www.amazon.com.tr/RK-ROYAL-KLUDGE-Bluetooth-kahverengi/dp/B09H6GY3LN RK61 bu da RK61 amazondan sipariş edeceğim için 2.7k gibi bir paraya gelecek.
PCB kalitesi tuş kalitesi switch kalitesi vs olarak rk61 daha iyidir büyük ihtimalle ama sizce hangisini almalıyım şimdiden teşekkürler

Rıdvans

80+
Bütçe 2.7k ya çıkıyorsa bilindik markalara yönel steelseries corsair gibi

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Semih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bütçe 2.7k ya çıkıyorsa bilindik markalara yönel steelseries corsair gibi
Royal Kludge'ın da kötü bir marka olduğunu düşünmüyorum ama eğer 2.7k gibi bir bütçeye farklı bir marka model klavye öneriniz varsa link alabilirim ve beyaz olursa sevinirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Semih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
T60dan uzak dur 2 haftada tuşlar gidiyor
hocam onları da gördüm ama silabour diye bir trendyol satıcısında hem rgb yollanıyormuş rainbow değil hem de 2 yıl kullanan vs varmış ama dediğiniz gibi 2 ayda çöp olanlar da var biraz şans işi gibi sonuçta 700tllik klavye bu ekonomide çok ucuz kafam çok karıştı farklı beyaz klavye öneriniz varsa alabilirim modlayadabilirim teşekkürler

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,343
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, PC Oyunları
hocam onları da gördüm ama silabour diye bir trendyol satıcısında hem rgb yollanıyormuş rainbow değil hem de 2 yıl kullanan vs varmış ama dediğiniz gibi 2 ayda çöp olanlar da var biraz şans işi gibi sonuçta 700tllik klavye bu ekonomide çok ucuz kafam çok karıştı farklı beyaz klavye öneriniz varsa alabilirim modlayadabilirim teşekkürler
Hocam pek anlamam ben de tkl arıyorum da zamanında indirimde T60 almıştım iyidir cart curt diye 2 hafta kullanamadım. Arkadaşım da almışltı onun da aynı

Rıdvans

80+
Rampage’in k60 modeli var bir de puding tuşlu bi modeli vardı bi göz at

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,673
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
Merhabalar arkadaşlar klavye almayı düşünüyorum ama RK61 ve T60 arasında çok kaldım.
https://www.akakce.com/klavye/en-uc...rgb-t60-beyaz-red-swich-fiyati,364762827.html T60 rgb (rainbow değil) 730tl ve yorumlar da gayet iyi.
https://www.amazon.com.tr/RK-ROYAL-KLUDGE-Bluetooth-kahverengi/dp/B09H6GY3LN RK61 bu da RK61 amazondan sipariş edeceğim için 2.7k gibi bir paraya gelecek.
PCB kalitesi tuş kalitesi switch kalitesi vs olarak rk61 daha iyidir büyük ihtimalle ama sizce hangisini almalıyım şimdiden teşekkürler
Epomaker EP64 Flamingo Sw 2180 ₺
K3 Max 1050 ₺
AK871 1200 ₺

Ensy58

80+ Bronze
rk61 almanca klavye modelini 2 hafta önce 1500'e aldım 2700 vermeye gerek yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Semih
ep64 çok iyiymiş sesi switchleri vs gerçekten iyi tam istediğim gibi ama biraz rgbli versiyonu vs varsa linkini atarsan sevinirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

rk61 almanca klavye modelini 2 hafta önce 1500'e aldım 2700 vermeye gerek yok
alman versiyonu hala aynı para ama ben çok yaklaşmak istemedim bilmiyorum sence nasıl genelde oyun oynuyorum yazıyla çok işim yok klavyeye de bakmadan yazabilyorum yani tuşlar vs bilmiyorum keycaps değiştirilir en kötü

Hocam pek anlamam ben de tkl arıyorum da zamanında indirimde T60 almıştım iyidir cart curt diye 2 hafta kullanamadım. Arkadaşım da almışltı onun da aynı
valla hocam belki de aldığınız yerle alakalıdır ama yine de yorumunuz için teşekkür ederim

• Beğen
Reaksiyonlar: Ciri

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,673
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
ep64 çok iyiymiş sesi switchleri vs gerçekten iyi tam istediğim gibi ama biraz rgbli versiyonu vs varsa linkini atarsan sevinirim

alman versiyonu hala aynı para ama ben çok yaklaşmak istemedim bilmiyorum sence nasıl genelde oyun oynuyorum yazıyla çok işim yok klavyeye de bakmadan yazabilyorum yani tuşlar vs bilmiyorum keycaps değiştirilir en kötü

valla hocam belki de aldığınız yerle alakalıdır ama yine de yorumunuz için teşekkür ederim
1706639094596.png

RGB mevcut zaten

Top Bottom