Neler Yeni

Yardım RTX 2070 SÜPER Ekran kartıma metal macun sürebilirmiyim

Saitmurat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Sait Murat Ilgaz
Şuanda gigabyte 2070 super windforce oc 3x ekran kartına sahibim ve macunu kurumaya baslamış sıcaklık değerlerim oldukça yükselmeye başladı bende macun almak istedim ve iyisini sürmek istiyorum fakat bir arkadaşım metal macun ekran kartında eriyebilir dedi bende emin olamadım daha önce kullanan veya bilgisi olan arkadaşlar işlemciyede uygulayabilirmiyim acaba yardımlar için çok teşekkür ederim şimdiden iyi ve sağlıklı günler

MEİSTER

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Samet Yemenici
Artic Mx-4 Termal macun Öneririm. Arkadaşın saçmalamış. İşlemci ve ekran kartında kullanabilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Artic Mx-4 Termal macun Öneririm. Arkadaşın saçmalamış. İşlemci ve ekran kartında kullanabilirsin.
Garantisi devam ediyor mu ?

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,213
İsim
Ahmet Sevinç
Yok bitti garantisi. Teşekkür ederim öneri ve cevap için
garanti bittiyse termal macun değişimi iyi olacaktır arkadaş mx4 önermiş ama piyada bayğı çakması dikkat et bu konuda

Saitmurat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Sait Murat Ilgaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Garantisi devam ediyor mu ?
Birde ben metal macun sürmek istiyorum bütçede sıkıntı yok yani çok fark oluştururmu

garanti bittiyse termal macun değişimi iyi olacaktır arkadaş mx4 önermiş ama piyada bayğı çakması dikkat et bu konuda
Termal değilde bu sıvı metal macunlardan sürmeyi düşünüyorum çok fark oluştururmu

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,937
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Metal macun çok iyi iletkenliğe sahip fakat ekran kartları için çok riskli bir şey ben bulaşmazdım. İlla yapılacaksa bu konuda tecrübeli ellere bırakılması gerekiyor. Bana kalırsa kaliteli bir termal macunla halledin.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,213
İsim
Ahmet Sevinç
Birde ben metal macun sürmek istiyorum bütçede sıkıntı yok yani çok fark oluştururmu

Termal değilde bu sıvı metal macunlardan sürmeyi düşünüyorum çok fark oluştururmu
termal macunla metal macunun olayı farklı sen termal macun sürsen kaliteli işini görür

Saitmurat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Sait Murat Ilgaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Metal macun çok iyi iletkenliğe sahip fakat ekran kartları için çok riskli bir şey ben bulaşmazdım. İlla yapılacaksa bu konuda tecrübeli ellere bırakılması gerekiyor. Bana kalırsa kaliteli bir termal macunla halledin.
Peki ben metal macunu sisteme değirmeyecek şekilde uygularsam ekstra başka riskler barındırırmı araştrıdığımda sadece pahalı olması veya taştığında sistemi bozması gibi durumlardan bahsetmişlerdi

termal macunla metal macunun olayı farklı sen termal macun sürsen kaliteli işini görür
Evde sık sık bulunamadığımdan pc temizleme işini yapamıyorum kardeşlerimde küçük yaştalar temizeleme yapamazlar o yüzden böyle bir çözüm düşünmüştüm

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,215
Üyeler
146,901
Son üye
emrecnylm
Top Bottom