Neler Yeni

RTX 2070 Trio Super vs Asus Tuf Rx 5700xt

RefX

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,932
İsim
Orhun Refik Kocabaş

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,999
İsim
Mert Metshi
2070 Super < 2080 < 2080 Super < 6700XT

Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
İsimsiz
Beslese de beslemese de güçlü olan kartı almak her açıdan daha iyi. Nvidia fanboyluğunu bırakmanızı öneririm hangisinin daha iyi olduğu aparçık ortada zaten
nvdia fanboyluğu yapmıyorum olanı söylüyorum dostum nvdia fanboyu olsaydım bu ekran kartını almazdım :D

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,592
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
nvdia fanboyluğu yapmıyorum olanı söylüyorum dostum nvdia fanboyu olsaydım bu ekran kartını almazdım :D
O zaman neden driver problemi vs vs gibi bahaneler sundunuz? Daha 6700 XT nin ne güçte olduğunu bilmeden 2070 Super almak hakkında çok kararlıydınız. Bence bakış açınızı fanboy olsanız da olmasanız da biraz değiştirmeniz lazım iyi günler.

• Beğen
Reaksiyonlar: Ciri

RefX

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,932
İsim
Orhun Refik Kocabaş
  • Beğen
Reaksiyonlar: cici
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
İsimsiz
O zaman neden driver problemi vs vs gibi bahaneler sundunuz? Daha 6700 XT nin ne güçte olduğunu bilmeden 2070 Super almak hakkında çok kararlıydınız. Bence bakış açınızı fanboy olsanız da olmasanız da biraz değiştirmeniz lazım iyi günler.
çünkü driver problemi var bazı oyunları oyundan olarak algılamayıp video programında almıyor kardeşim + herhangi bir yayıncının da amd ekran kartı kullandığını görmedim gördüyseniz bana da önerir misiniz? çünkü yayın performansını incelemek istiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

10400f bile 3060'ı bazı oyunlarda besleyemiyor.
3600 < 10400f (oyun açısından)

• Hahaha
Reaksiyonlar: RefX

RefX

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,932
İsim
Orhun Refik Kocabaş
çünkü driver problemi var bazı oyunları oyundan olarak algılamayıp video programında almıyor kardeşim + herhangi bir yayıncının da amd ekran kartı kullandığını görmedim gördüyseniz bana da önerir misiniz? çünkü yayın performansını incelemek istiyorum.

Çözünürlük 2K

RefX

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,932
İsim
Orhun Refik Kocabaş

Jnwander

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,237
İsim
Kadir Tunç
öneriniz için teşekkürler fakat amd ryzen 5 3600 var bende besleyeceğini sanmıyorum ama bakarım
Rx 6700 xt gibi canavar varken 2070 süper almak çok mantıksız bir hareket olur.

Kendim rx 5500 xt kullandım ve hiçbir bir sıkıntı yaşamadım. 5500 xt'yi kar amaçlı satıp daha ucuza 1660 oc aldım .Yani driver ile ilgili hiçbir problem olmadı ve aksine Amd,driver ile birlikte ciddi performans artışıda yaşatabiliyor.
Yayıncılar nvidia kullanmaların sebebi sponsorluk kardeşim,hakkında bölümüne girersen nvdia linki veya yayınlarının bir köşesinde nvidia logosu görürsün.

Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
İsimsiz

Kendim rx 5500 xt kullandım ve hiçbir bir sıkıntı yaşamadım. 5500 xt'yi kar amaçlı satıp daha ucuza 1660 oc aldım .Yani driver ile ilgili hiçbir problem olmadı ve aksine Amd,driver ile birlikte ciddi performans artışıda yaşatabiliyor.
Yayıncılar nvidia kullanmaların sebebi sponsorluk kardeşim,hakkında bölümüne girersen nvdia linki veya yayınlarının bir köşesinde nvidia logosu görürsün.
anladım kanka bende kar amaçlı almıştım şimdi nvdia alıcam bilmiyorum asus tud olduğundan mı artık nedense arkadaşım dediğim gibi minecraft gibi oyunda 1k fps alırken benim 300 400 görmem ve valoranta full ayarlarda benden daha fazla fps alması sinirimi bozdu zaten yapacağım karı yaptım sistemi topladığım fiyata ekran kartını satıyorum :D

10 fps için 1k 2k TL vermek bilmiyom mantıklı değil yaw

Özgürd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Özgür dundar
anladım kanka bende kar amaçlı almıştım şimdi nvdia alıcam bilmiyorum asus tud olduğundan mı artık nedense arkadaşım dediğim gibi minecraft gibi oyunda 1k fps alırken benim 300 400 görmem ve valoranta full ayarlarda benden daha fazla fps alması sinirimi bozdu zaten yapacağım karı yaptım sistemi topladığım fiyata ekran kartını satıyorum :D

10 fps için 1k 2k TL vermek bilmiyom mantıklı değil yaw
Arkadaşınla aynı ayarlarda olduğuna eminmisin rx 5700xt gtx 1660 superi tokat manyağı eder .

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,867
Üyeler
138,425
Son üye
Kyruse
Top Bottom