Neler Yeni

Rtx 3060 83 Derece Oluyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
AYHANCANCA
HeavenBenchmark'a benziyor. Bu testle UV sıcaklıkları düşürüyormuş gibi gözüküyor ama gerçeği yansıtmıyor bence. Furmark'ta nedense kart %99 çalışıyor ama 1860-1890mhz değil de 1500-1700Mhzlerde takılıyor. O yüzden son zamanlarda steamden demo indirdiğim 3DMark testlerini tercih ediyorum. İndirip, firestrike ve timespy yapabilir misin default ve uv profilleriyle.
@Nottebambino
Valla kral onu bir ara yaparım ama benim PUBG ultra ayarlarda ki testim di default ayarda 82 derece 120 fpslerde UV deyken 72 derece aynı sahne aynı yerde yine 120 FPS furmark dediğin gibi mhzler inandırıcı gelmiyor ama en iyi test oyun testi yaşadım gördüm inandım

bachpassion

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
254
İsim
bach passion
kartı garantiye yollamaktan başka çaren yok, 3060 ısınan bir kart değil genel itibariyle, muhtemelen kartın macununda bir problem var ya da kartın soğutmasındaki bakır plaka kartın işlemcisine yeterince temas etmiyor. Kullanıcı hatası falan diyemezler 1 haftalık kart diyorsun, tek fanlı phoenix bile 83 dereceye çok zor şartlar altında çıkar. Senlik bir durum yok, götürürsün ya yenisini verirler değiştirip, ya da macun vs değiştirip testlerini yapıp yollarlar. Yapacak bir şey yok, bazen fabrika çıkışı böyle şeyler denk gelebiliyor ne yazık ki.

Top Bottom