Neler Yeni

rtx 3060 ryzen 5600x valorant rainbow ve god of war da kaç fps verir

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
levent
Uygunsuz davranış
sen ne garip bir çocuksun ya :D anlamadığın şey şu rtx 3000 serisi zaten güncel seri sorduğun oyunlardan biri 2015 çıkışlı diğeri zaten çizgisel animasyondan ibaret diğeri ise güncel kartı yorabilecek bir oyun onda da muhtemel 100 fpsi geçecektir testlere zaten youtubedan ulaşabilirsin
knk senin ve senin gibilerin zeka sorunu var heralde açıklamda ne yazıyor ana okul

Isolation32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
419
İsim
İsmail sen
knk senin ve senin gibilerin zeka sorunu var heralde açıklamda ne yazıyor ana okul
Abicim sana ne hakaret ettim ne aksi bir şey söyledim umarım okuluna geri dönersin ve bu saldırgan tutumuna karşılık forumdan uzaklaştırılırsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
levent
Abicim sana ne hakaret ettim ne aksi bir şey söyledim umarım okuluna geri dönersin ve bu saldırgan tutumuna karşılık forumdan uzaklaştırılırsın
seninde alaycı tavrından dolayı anladınmı ben ne yazdım konuyla alakası olan yazsın anladın alakalı bişimi yazdın hyr

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,783
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Kaç FPS verir sorusuna yanıt gelmeyecektir dostum. FPS değişken bir değerdir.
Youtube test videolarını izleyip bir tanı koysan daha sağlıklı olur. Bazıları 200, bazıları 400 fps diyorsun, test videosundaki ram belleklerin boyutu farklılık gösterir, bazı sistemde 8GB'dır, bazı sistemde 32GB. O yüzden de FPS aynı olmaz doğal olarak.
Oyun içinde de bazen 200 e düşüp, bazen 300'e yükselebilir. Yer yer grafik kalitesi değiştiği için dolaylı yoldan FPS'de değişkenlik gösterir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,481
Üyeler
140,502
Son üye
Muhammed Nurullah Çavuş
Top Bottom