Neler Yeni

RTX 3060'lı 17.3'' Ekranlı Gaming Laptop Önerisi

Herrscher

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Arif DALGALI
Bütçe
20000
Bilgisayarda RTX 3060 ve 17.3'' olması önceliğim. Çok fazla araştırma yaptım ama Monster laptopları çoğu kişi kötülediği için almaya korkar oldum.. Sizden ricam düzgün bir servisi olup laptop da yaşadığım sorunlarda beni mağdur etmeyecek markalardan öneri vermeniz. Teşekkür ederim şimdiden..

Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Ramazan
İlgilendiği Kategoriler
Gaming laptop
Servis için Asus da sıkıntı çıkarabilir, Servispoint de çıkarabilir, Monster da çıkarabilir.

Ürün için Monster T7 V25.1'e bakabilirsiniz. MSI üretimi bir bilgisayar. GP76 olur kendisi.

Son düzenleme:

Venom35

80+ Bronze
Bilgisayarda RTX 3060 ve 17.3'' olması önceliğim. Çok fazla araştırma yaptım ama Monster laptopları çoğu kişi kötülediği için almaya korkar oldum.. Sizden ricam düzgün bir servisi olup laptop da yaşadığım sorunlarda beni mağdur etmeyecek markalardan öneri vermeniz. Teşekkür ederim şimdiden..
Hocam konuyu bu saatte gören sayısı az öğlen konuyu yükseltirseniz eğer daha fazla kişi görür bilginiz olsun.
Ve üstte @Ramazan Ö nün önerdiği laptoplar iyi gibi geldi bana bilginiz olsun.

aakif

80+ Bronze
Hocam monster’in abra serisinde genelde kronik sorun var deniyor, fakat tulpar serisinin aman aman sorunları olmadığını düşünüyorum

olmadı malzemeye çok önem veriyorsanız msi bakabilirsiniz ben msi’nin laptoplarını beğeniyorum

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,368
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Hocam monster’in abra serisinde genelde kronik sorun var deniyor, fakat tulpar serisinin aman aman sorunları olmadığını düşünüyorum

olmadı malzemeye çok önem veriyorsanız msi bakabilirsiniz ben msi’nin laptoplarını beğeniyorum
Abra serisinin arada sürücü sorunu oluyor ve 12 serisi ise tost makinesi. Onun dışında sorunu yok. Tulparda da 22 serisi ısınıyor. Semruk zaten elektrikli mangal ona hiç girmiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Servis için Asus da sıkıntı çıkarabilir, Servispoint de çıkarabilir, Monster da çıkarabilir.

Ürün için Monster T7 V25.1'e bakabilirsiniz. MSI üretimi bir bilgisayar. GP76 olur kendisi.
Alınabilir ama daha iyisi vardı galiba
@Techno08

Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Ramazan
İlgilendiği Kategoriler
Gaming laptop

Tulpar'dan Tulpar'a fark var. Logo için boşa para vermeye gerek olmadığını düşünmekteyim.

@Techno08
17.3" biraz keyfi bir mesele ama MUX bulunduran kaliteli bir model varsa bekliyorum. Varsa o da alınabilir tabii.

aakif

80+ Bronze
Abra serisinin arada sürücü sorunu oluyor ve 12 serisi ise tost makinesi. Onun dışında sorunu yok. Tulparda da 22 serisi ısınıyor. Semruk zaten elektrikli mangal ona hiç girmiyorum

@Techno08
haklısın hocam abrayı kullanmadım ben de kullananların yalancısıyım

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,368
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,368
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401

Sami Järvi

80+ Silver

Bu kasası baya sağlammış öneririm

Flamesa

80+ Silver
En fazla ne kadar bekleyebilirsiniz?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,080
Üyeler
157,330
Son üye