Neler Yeni

RTX 3070 Ti Suprim X için termal pad önerisi

Dambıldor

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,519
İsim
Hakan Bruh
İlgilendiği Kategoriler
R6, Warzone ve Mouse
Sıcaklıklar kac derece ki termal pad değişmek istiyorsunuz?

JacKaL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mert Selcuk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sıcaklıklar kac derece ki termal pad değişmek istiyorsunuz?
ben termal macun degişimi yaptım boşta normalde fanlar çalışmazdı ama yaptıkdan sonra çalışmaya başladı bir termal pad e zarar vermiş olabilirim birazcık bilemedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

1704295323463.png

61-48 derece arası gidip geliyor ama boşta fanları çalışmaya başladı 48 derecede durmuş bilemedim şimdi baktımda daha deminde çalışıyordu

Dambıldor

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,519
İsim
Hakan Bruh
İlgilendiği Kategoriler
R6, Warzone ve Mouse
ben termal macun degişimi yaptım boşta normalde fanlar çalışmazdı ama yaptıkdan sonra çalışmaya başladı bir termal pad e zarar vermiş olabilirim birazcık bilemedim

Alıntıyı görüntüle
61-48 derece arası gidip geliyor ama boşta fanları çalışmaya başladı 48 derecede durmuş bilemedim şimdi baktımda daha deminde çalışıyordu
Kartı açarsanız zaten padler biraz hamur gibi dağılabilir, sıcaklıklar da normal ise dokunmayın bence. Boşta fan dönmemesi kendi biosuna yazılmış bir özellik değil mi onla alakalı olduğunu sanmıyorum. Kart tamir eden/bakim yapan arkadaşlar daha iyi bilir tabi. Birde furmark yaparken gpu zden memory sıcaklıklarına felan da bakin sadece afterburner üzerinden bakmayın.

JacKaL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mert Selcuk
Kartı açarsanız zaten padler biraz hamur gibi dağılabilir, sıcaklıklar da normal ise dokunmayın bence. Boşta fan dönmemesi kendi biosuna yazılmış bir özellik değil mi onla alakalı olduğunu sanmıyorum. Kart tamir eden/bakim yapan arkadaşlar daha iyi bilir tabi. Birde furmark yaparken gpu zden memory sıcaklıklarına felan da bakin sadece afterburner üzerinden bakmayın.
termal macun degiştikden sonra videosunu yaptım
burda ekran kartının ısı degerleride anormal valorantda sonradan düşüyor vs boşta benchmarkdan sonra düşmesi gerektigi ısıya düşmüyor gibi call off duty de mesela

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
717
İsim
Abdullah
Macunu ince sürdüğüne emin misin. Birde hangi macunu kullandın

Thermalpadler öyle tek açmada dağılmıyor ve genelde ömürlük oluyorlar

JacKaL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mert Selcuk
Macunu ince sürdüğüne emin misin. Birde hangi macunu kullandın

Thermalpadler öyle tek açmada dağılmıyor ve genelde ömürlük oluyorlar
işlemciye baya ince sürdüm ama ekran kartına inçe sürmüş olmıyabilirim baya var diye biraz sürdüm videoda belli oluyor biraz başlanğıcda kısa bir özet var biraz taşırdım onun dışında iyi bir incelik veya kalınlıkda sürdügümü düşünüyordum ama birşeyler ters 00:17 - 00:23 arası

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
935,802
Üyeler