Neler Yeni

RTX 3070ti oyun geliştirme için kullanılabilir mi

Whiskry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Hilal
Bütçe
45000
Selamlar ben oyun geliştiriciliğine başlamayı hedefliyorum ve şuan bir pcm yok ben de PC toplamaya karar verdim bu bilgisayarı oyun geliştirme, 3d tasarım ve yayıncılık gibi işlerde kullanacağım sizce 3070ti ve yanına da onu besleyebilecek güzel bir işlemci benim isteklerimi karşılayabilir mi bütçem monitör dahil 40-45k
Mesaj otomatik birleştirildi:

Selamlar ben oyun geliştiriciliğine başlamayı hedefliyorum ve şuan bir pcm yok ben de PC toplamaya karar verdim bu bilgisayarı oyun geliştirme, 3d tasarım ve yayıncılık gibi işlerde kullanacağım sizce 3070ti ve yanına da onu besleyebilecek güzel bir işlemci benim isteklerimi karşılayabilir mi bütçem monitör dahil 40-45k
Up

Son düzenleme:

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,146
İsim
Selim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Up
Yazılım desteği Nvidia da güzeldir özellikle oyunlar için ramleri patriot venom alın f/p ürünü ve 64gb olsun.

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,146
İsim
Selim
Hocam 64 fazla değil mi 32 bizim isimizi görmez mi
Yani yazılım da ramler çok gidiyor şimdi Corsair z5 filan 32gb olana 5 vermek yerine 64gb patriot almak daha mantıklı. Öncelikle kullanacağız programları araştırın ram tüketen bir şey mi ona göre karar verin.

Whiskry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Hilal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yani yazılım da ramler çok gidiyor şimdi Corsair z5 filan 32gb olana 5 vermek yerine 64gb patriot almak daha mantıklı. Öncelikle kullanacağız programları araştırın ram tüketen bir şey mi ona göre karar verin.
Hocam unreal 5 ve unity kullanacağım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
907,181
Üyeler
140,784
Son üye