Neler Yeni

RTX 4060 sistem Mount and Blade: Warband'da Drop Yiyor

Eaxys

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yağız Sercan
Merhaba, sistemim oyuna yeterli olmasına rağmen haritada gezinirken FPS 143 sabit ama birden 130 düşüyor ve drop yiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Sistem:
  • RTX 4060
  • AMD Ryzen 5 5500
  • 16 GB RAM

svedorn

80+
Neye evet dedin tam anlayamadım ama bannerlord mu diye sordum çünkü bende patatese yakın pc var warband de 150 fps i rahat geçiyordur tam bakmadım 2000 saat oynamama rağmen : d yani hiç fps sıkıntısı yaşamadım. bannerlordda düşüyorsa emin değilim ama özellikle haritada dolaşırken çok drop yiyor ben nedenini harddisk e bağladım en azından benim için. çünkü arkadaşda ssd var cayır cayır oynuyor sıkıntısız. sen de ssd-harddisk marka model yazarsan iyi olur.

Eaxys

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yağız Sercan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Neye evet dedin tam anlayamadım ama bannerlord mu diye sordum çünkü bende patatese yakın pc var warband de 150 fps i rahat geçiyordur tam bakmadım 2000 saat oynamama rağmen : d yani hiç fps sıkıntısı yaşamadım. bannerlordda düşüyorsa emin değilim ama özellikle haritada dolaşırken çok drop yiyor ben nedenini harddisk e bağladım en azından benim için. çünkü arkadaşda ssd var cayır cayır oynuyor sıkıntısız. sen de ssd-harddisk marka model yazarsan iyi olur.
Hocam Warband. 200 FPS sabitliyorum ama drop yiyorum fps birden 190 falan düşüyor. Ama 60 sabitliyince olmuyo sanırım ama oda çok rahatsız ediyor öyle de.

svedorn

80+
valla öyleyse o benim bildiğim bi şey değil. bannerlord olsaydı dediğim gibi ama warband de öyle bi şey yaşamadım bilen arkadaşlar donanımsal mı yoksa değil mi yardımcı olurlar.

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,116
İsim
Lokman Doğan
O oyun maks 144 fps veriyor sen fpsi 144 te sabitle bi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hasan Samet Çec
Yine oluyor arkadaşım da 4060 ti var ondada oluyor.
Hocam bendede rtx 4060 var 32gb ddr4 ram i7 13700h ve 1 tb m2 ssd var leptobumda . Dikey senkronizasyonu açıp fpsyi 144 e sabitledim ekran 144hz olduğu için savaşlarda hiçbir sıkıntı yok ama haritada ctrl Spice yapıp hızlı ilerlediğimde bir anda fps 144ten 130 120ye felan düşüyor ve bir an 1 2 sn donuyor bende böyle oluyor bende anlamadım hocam çözüm bulursanız haber edin

Eaxys

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yağız Sercan
Hocam bendede rtx 4060 var 32gb ddr4 ram i7 13700h ve 1 tb m2 ssd var leptobumda . Dikey senkronizasyonu açıp fpsyi 144 e sabitledim ekran 144hz olduğu için savaşlarda hiçbir sıkıntı yok ama haritada ctrl Spice yapıp hızlı ilerlediğimde bir anda fps 144ten 130 120ye felan düşüyor ve bir an 1 2 sn donuyor bende böyle oluyor bende anlamadım hocam çözüm bulursanız haber edin
Arkadaşım da 4060 ti var onda da aynı yüksek ihtimal oyunun sorunu çok eski yani biraz normal.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hasan Samet Çec
Arkadaşım da 4060 ti var onda da aynı yüksek ihtimal oyunun sorunu çok eski yani biraz normal.
hocam bende native de hiç sıkıntı yok gerek savaşlarda gerekse haritada çok çok nadir drop yiyorum ama osmanlı senaryosu cihat ve haçlılar gibi modlarda deli gibi drop yiyorum youtubede video çekenlerde hiç kasma yok hatta sırf bunun için format bile attım pc için ama işe yaramadı bence modlarla alakalı ya da leptopla alakalı birşeuy

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hasan Samet Çec
Hocam bu arada bilgisayarınız leptop mu masaüstü mü merak ettim leptopsa markası ne qceba beli bir modelde mu oluyor merak ettim

Top Bottom