Neler Yeni

RTX 4070 Ekran Kartı Güç Kesiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Doğukan ÖZTÜRK
Merhaba, Sinerji üzerinden aldığım 1 haftalık hazır sistemimin ekran kartı güç kesiyor fanlar çok hızlı dönmeye başlıyor, ekran gidiyor. Arka planda oyun çalışıyor ve Discord üzerinden arkadaşlarımın seslerini duyabiliyorum çözüm Power tuşundan kapatmak oluyor.

Sistem Özellikleri
  • MSI Pro A620M-E 6400MHz(OC) M.2 AM5 mATX DDR5 Anakart
  • G.Skill 32 GB(2x16) Trident Z5 Neo RGB 5600MHz CL28 DDR5 AMD EXPO RAM (F5-5600J2834F16GX2-TZ5NR)
  • MLD 1TB M300 NVMe Okuma 3300 MB-Yazma 3100 MB M.2 SSD
  • Gainward GeForce RTX 4070 Ghost 12 GB GDDR6X 192 Bit DLSS 3
  • AMD Ryzen 5 7500F 3.70 GHz 6 Çekirdek 38MB AM5 5nm

Sistemimin sıcaklık değerleri normal ısıdan kaynaklanan bir güç kesme olmuyor.

Bu sorunu 2-3 günde bir yapıyor sürekli değil.

NOT: Ekran kartı yük altında olmadığı zaman yada oyunda olmadığım zamanda güç kesiyor.

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,720
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
PSU ne onu yazmamışsın

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3

Kaldır ve yeniden yükle

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Doğukan ÖZTÜRK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kötü bir power değil ddu ile driver silip yukerlmisiniz
tabii ki efendim hemen deneyeyim yalnız çok bir bilgim yok nasıl olduğuna dair, herhangi bir bilgilendirici video varmıdır ne tarz yolları izlemem gerektiğine dair?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaş paylaşmış sanırım yukarıda gördüm, peki soruyu değiştireyim herhangi bir zarar verirmi bu durum ( çok fazla bilgim olmadığı için cahilce gelmiş olabilir soru kusura bakmayın )

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,720
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
tabii ki efendim hemen deneyeyim yalnız çok bir bilgim yok nasıl olduğuna dair, herhangi bir bilgilendirici video varmıdır ne tarz yolları izlemem gerektiğine dair?

Arkadaş paylaşmış sanırım yukarıda gördüm, peki soruyu değiştireyim herhangi bir zarar verirmi bu durum ( çok fazla bilgim olmadığı için cahilce gelmiş olabilir soru kusura bakmayın )
Yok ben AMD kullandığım için her ay DDU kullanıyorum silip yeni driver kuruyorum korkma hocam

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Doğukan ÖZTÜRK
Kötü bir power değil ddu ile driver silip yukerlmisiniz
Ahahaha geçmiş olsun hocam, teşekkür ederim yardımlarınız için denedim inşallah çözülür.

Yok ben AMD kullandığım için her ay DDU kullanıyorum silip yeni driver kuruyorum korkma hocam
Ahahaha geçmiş olsun hocam, teşekkür ederim yardımlarınız için denedim inşallah çözülür.

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Hami
Amd nin kendi surucu silme yardimcisi varken ddu nedir?? Onu kullansana. Ayrica bende de rx579 580 r7 260 ve bi suru kartim vardi oyle bibsryr hic gerek duymadim. Sen nasil bi sorun yasiyorsun ki aylik siliyon??

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,720
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Amd nin kendi surucu silme yardimcisi varken ddu nedir?? Onu kullansana. Ayrica bende de rx579 580 r7 260 ve bi suru kartim vardi oyle bibsryr hic gerek duymadim. Sen nasil bi sorun yasiyorsun ki aylik siliyon??
Anlatırsam 2 sayfa olur boşver kardeşim

Top Bottom