Neler Yeni

Rtx 4070 mobil ekran kartım tam performans çalısmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
İsmail Efe Kutlu
Merhabalar HP omen 17 cm2001nt laptopumla pubg oynarken bina nesne vb yer gördüğümde w 60 a iniyor ama araziye çıktığım zaman 120w a kadar çıkıyor 60w a indiğinde 120 120w da 240 FPS alıyorum ekran kartına yüke bindirmenin bı yolu yokmu yani sürekli?
Mesaj otomatik birleştirildi:

@HmzaY

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,039
İsim
Bilal Tepe
Merhabalar HP omen 17 cm2001nt laptopumla PUBG oynarken bina nesne vb yer gördüğümde w 60 a iniyor ama araziye çıktığım zaman 120w a kadar çıkıyor 60w a indiğinde 120 120w da 240 FPS alıyorum ekran kartına yüke bindirmenin bı yolu yokmu yani sürekli?

@HmzaY
Nvidia denetimden sadece ayrık gpu açın ve mux devrede olduğuna emin olurmusunuz geforce yi ddu ile silip tekrar yükleyin buga girebiliyor

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Merhabalar HP omen 17 cm2001nt laptopumla PUBG oynarken bina nesne vb yer gördüğümde w 60 a iniyor ama araziye çıktığım zaman 120w a kadar çıkıyor 60w a indiğinde 120 120w da 240 FPS alıyorum ekran kartına yüke bindirmenin bı yolu yokmu yani sürekli?

@HmzaY
çözünürlülüğü artırmayı deneyin. DSR seçeneğini kurcalayın tavsiye ederim. Performans kaybı olmadan görüntü kalitesi de artıyor tavsiye ederim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
İsmail Efe Kutlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Nvidia denetimden sadece ayrık gpu açın ve mux devrede olduğuna emin olurmusunuz geforce yi ddu ile shocamilip tekrar yükleyin buga girebiliyor

Nvidia denetimden sadece ayrık gpu açın ve mux devrede olduğuna emin olurmusunuz geforce yi ddu ile silip tekrar yükleyin buga girebiliyor

Hocam mux açık ayrık gpu nedir bilmiyorum gefore ddu öne hiç bilmiyorum

çözünürlülüğü artırmayı deneyin. DSR seçeneğini kurcalayın tavsiye ederim. Performans kaybı olmadan görüntü kalitesi de artıyor tavsiye ederim.
Hocam 1080p de stabil kalmıyo 2k da 120 stabil ama ben 1080 p de stabil 165 istiyorum

Hocam dar yi 2x yaptım oyunda iyi 280 FPS görüyorum ama ekran kartı w değeri vede %kullanma düşünce Gine 140 a iniyor

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
İsmail Efe Kutlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam youtubede 13700h olanı stabil FPS alıyor 180 160 alıyor ben stabil alamıyorum bazen 105 bazen 290 300 e kadar çıkıyor bunu stabil yapmanın yolu yokmu dar yi alınca sadece boş arazilerde FPS yükseliyo bina vb yerlerde 60w a iniyor 105 FPS oluyo tam randumanlı nasıl çalıştırabilirim

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
tam randumanlı nasıl çalıştırabilirim
Gaming Hub dan Turboya aldığınızda tam çalışması lazım aslında. Sürücü kaynaklı sıkıntı olabilir format deneyin. Temiz kuurlum. Win10 deneyin. Win11 deneyin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,971
Üyeler
156,414
Son üye
poem
Top Bottom