Neler Yeni

rtx3050ti düşük fps sorunu

Metehan_Acar1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Metehan Acar
İlgilendiği Kategoriler
Oyun,PC Toplama

haskeran

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
kadir
Sorun kullanımdan ziyade çift kanal olmaması. Bende de aynı cihazdan vardı 8'den 16 RAM'e geçince cihaz kendine geldi.
laptopun üstündeki ram tek kanal ondan eminim bi 8 lik ram daha alsam gözle görülür güzel sonuçlar olurmu hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

bence laptop için 85 normal ama bilemiyorum ekran kartı kullanım oranı işlemci kullanımı filan baya düşük arkada başka bişey açık mı
herşeyi kapatsamda aynı kanka degişmiyor

Metehan_Acar1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Metehan Acar
İlgilendiği Kategoriler
Oyun,PC Toplama
laptopun üstündeki ram tek kanal ondan eminim bi 8 lik ram daha alsam gözle görülür güzel sonuçlar olurmu hocam

Evet kesinlikle bir 8gb daha lazım

inkodes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Muhammed Fehim Yazıcı
Sorun donanımsal değil biraz yazılımsal sayılır

Windows zaten min 2 gb kullanıyor knk
işlemci yüzde 51 ekran kartı 42 kullanıyo kanka ramdan dolayı mı bu bilmiyorum ama bi sıkıntı var kesin

inkodes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Muhammed Fehim Yazıcı
işlemci yüzde 51 ekran kartı 42 kullanıyo kanka ramdan dolayı mı bu bilmiyorum ama bi sıkıntı var kesin
ramin böyle bi etki yaptığına daha önce şahit olmadım ama belki olabilir bilemiyorum

Metehan_Acar1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Metehan Acar
İlgilendiği Kategoriler
Oyun,PC Toplama
Ya kardeşim ram yetmediği için oyun işlemciye yükleniyor o yüzden hem darboğaz oluyor hem işlemci ısınıyor knk

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
930
İsim
Ömer Murat KARACA

Hocam görseldeki yazı bana ait. Cihazı aldığımda Technopat'da inceleme yazısı yazmıştım. Fazlasıyla farkettirecek RAM eklemesi
Screenshot_20231115_164428_Chrome.jpg

haskeran

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
kadir
kanka aynı sorunu god of war da da yaşadım ama onda fps bu kadar düşük olmadıgı için 40 larda fln geziyordu oynadım ama bu dy de baya düşük zate valo da fln da baya düşük fps alıyorum herkes ram al dedi bana ama emin olmadım çünkü ramdan çok fps artıgına şahit olmadım

Hocam görseldeki yazı bana ait. Cihazı aldığımda Technopat'da inceleme yazısı yazmıştım. Fazlasıyla farkettirecek RAM eklemesiAlıntıyı görüntüle
eyw kankam bir deneyim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,566
Üyeler
156,512
Son üye
yavuzc10
Top Bottom