Neler Yeni

ÇANAK ANTENLER HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VAR MI

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,099
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
Merhaba, iyi forumlar herkese.

Çanak anten alıcaktım böyle bişey gördüm, bizim burda kışın rüzgar eksik olmuyor sürekli kopabiliyor televizyon bağlantımız.

Aşağıdaki çanak antenin gerçekten bi faydası olur mu arada normal çanak antenlere göre 2 kat fiyat farkı var buna değer mi?

Kullanan ve bilen arkadaşlar yorum yaparsa çok sevinirim, bilgi kalabalığı yapmayalım lütfen.

Ekler

• IMG_7778.png
    IMG_7778.png
    518 KB · Hit: 52
  • Beğen
Reaksiyonlar: qcil
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ahmet
Merhaba, iyi forumlar herkese.

Çanak anten alıcaktım böyle bişey gördüm, bizim burda kışın rüzgar eksik olmuyor sürekli kopabiliyor televizyon bağlantımız.

Aşağıdaki çanak antenin gerçekten bi faydası olur mu arada normal çanak antenlere göre 2 kat fiyat farkı var buna değer mi?

Kullanan ve bilen arkadaşlar yorum yaparsa çok sevinirim, bilgi kalabalığı yapmayalım lütfen.
Köyde vardı, 10 tane 8mm matkap ucu aldım 2 saat falan uğraşıp delikli yaptım yıllardır çalışıyor değmez bence tabii elinizden gelmiyorsa bu tip şeyler almak mantıklı yoksa kışın mahvoluyor.

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,099
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Köyde vardı, 10 tane 8mm matkap ucu aldım 2 saat falan uğraşıp delikli yaptım yıllardır çalışıyor değmez bence tabii elinizden gelmiyorsa bu tip şeyler almak mantıklı yoksa kışın mahvoluyor.
Valla hocam sipariş vericemde işte görüntüye etki ne anlamda eder nasıl bi fark olur onu bilmediğim için konu açtım ama kullanan yok galiba kimse yazmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ahmet
Valla hocam sipariş vericemde işte görüntüye etki ne anlamda eder nasıl bi fark olur onu bilmediğim için konu açtım ama kullanan yok galiba kimse yazmıyor
çanak anten çok kalmadı 1 tane apartmanın çatısına dikiyorlar onlarca daire kullanıyor aynı çanağı.

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,099
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
çanak anten çok kalmadı 1 tane apartmanın çatısına dikiyorlar onlarca daire kullanıyor aynı çanağı.
Bilmiyorum hocam biz konteynerde yaşıyoruz bir sürü çanak var ama izin vermiyorlar kullanmaya herkesin kendi çanağı var

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,501
Üyeler
157,080
Son üye
ardaaaa12
Top Bottom