Neler Yeni

Rush Jrkeen, Yok artık! nasıl olabilir ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Barış Çalışkan
Arkadaşlar uzun zamandır kendime bir kasa bakıyordum ve gördüğüme o kadar şaşırdım ki inanamadım rush markası cougar conquer ın birebir aynısını yapmış ve fiyatı cidden çok garip bir rakam linkleri bırakıyorum sizce bu nasıl mümkün oluyor ?

RUSH JRKEEN

Cougar CGR-5LMRO

XynSx9

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İstanbul Arnavutköy Merkez Mahallesi Dal Sokak
İsim
Ahmet
Arkadaşlar uzun zamandır kendime bir kasa bakıyordum ve gördüğüme o kadar şaşırdım ki inanamadım rush markası cougar conquer ın birebir aynısını yapmış ve fiyatı cidden çok garip bir rakam linkleri bırakıyorum sizce bu nasıl mümkün oluyor ?

RUSH JRKEEN

Cougar CGR-5LMRO
Güzel Kopyalamışlar :D

MİNKARİ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Tarık HAKYEMEZ
malzeme ve detaylandırma işleri dostum iki kasayı da alıp yan yana koyduğunda farkı ancak anlayabilirsin :D

PasHeLL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Berkay kaya
Zaten donanım arşivi instadan yayınladı bunu bizdr inanamadık ilk başta 3 te 1 i fiyatına bence bi tanıtım videosu çekilmeli gerçekmi değil mi diye

FarukKusdil

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,279
İsim
Ömer Faruk Kuşdil
Gerçekten nerdeyse birebir aynı kasa ve fiyatı da çok iyi. Sadece malzeme kalitesi bir düşündürmedi değil.

cekcons

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
ömer acar
İlk kez kopya ürünler görmüyoruz. Neler çakmasını gördük.
Çakma yumurta üretebilen insanlar neden metal bir kasada zorlansın ki ?

DOKTOR🥼

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,015
İsim
Resad
Instagram
resad.sadiqov29
Steam
Authority6655

RUSH JRKEEN

Cougar CGR-5LMRO
Şuan bu kasayı kullanan kuzenim var zaten ben onun için seçtim orjinalini gercekde görmedim ama içerisindeki turuncu plaka çıkarılamıyo orjinalde cıkarılıyo ondan başka malzeme kalitesi düşük incelik anlamda ama almanı tavsiye yardımcı olmuşsam "ne mutlu bana"

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Barış Çalışkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şuan bu kasayı kullanan kuzenim var zaten ben onun için seçtim orjinalini gercekde görmedim ama içerisindeki turuncu plaka çıkarılamıyo orjinalde cıkarılıyo ondan başka malzeme kalitesi düşük incelik anlamda ama almanı tavsiye yardımcı olmuşsam "ne mutlu bana"
saol kasayı ayın 10 unda sipariş edip kyk yı basıcam :D bakalım bir bakıp video yada inceleme yazısı yazıcam forma merak ettim açıkçası

DOKTOR🥼

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,015
İsim
Resad
Instagram
resad.sadiqov29
Steam
Authority6655
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Barış Çalışkan
Elinde sistemli fotoğrafı varsa atarsan çok daha yardımcı olur :)

Top Bottom