Neler Yeni

Rx 550 Wattman Sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ömer Faruk Tıraş
Öncelikle selam. 1500₺ Ye 2.el rx550 aldım kardeşimin bilgisayarına takmak için. Kartı takıp temiz kurulum yaptım ve driverları yükledim. Buraya kadar her şey gayet normal. İş burdan sonra başlıyor. Her şey hazır iyi güzel test için oyuna girdim ve oyunu 2-3 dakika oynadıktan sonra oyun donup ekran siyah oldu ve 1-2 dakika sonra masaüstüne attı. Biraz araştırdığımda wattman hatası olduğunu öğrendim. Tüm forumları gezdim,tüm youtube videolarını denedim ama çözüme ulaşamadım. Varsa stabil çözümlerin dışında çözüm bulan bir el atsında şu illet sorunu gidereyim. Şimdiden teşekkür ederim.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,992
İsim
uwu
Öncelikle selam. 1500₺ Ye 2.el rx550 aldım kardeşimin bilgisayarına takmak için. Kartı takıp temiz kurulum yaptım ve driverları yükledim. Buraya kadar her şey gayet normal. İş burdan sonra başlıyor. Her şey hazır iyi güzel test için oyuna girdim ve oyunu 2-3 dakika oynadıktan sonra oyun donup ekran siyah oldu ve 1-2 dakika sonra masaüstüne attı. Biraz araştırdığımda wattman hatası olduğunu öğrendim. Tüm forumları gezdim,tüm youtube videolarını denedim ama çözüme ulaşamadım. Varsa stabil çözümlerin dışında çözüm bulan bir el atsında şu illet sorunu gidereyim. Şimdiden teşekkür ederim.
öncelikle baya kazıklanmışsın ddu ile driverı sil en sondan bir önceki olanı indir

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ömer Faruk Tıraş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
öncelikle baya kazıklanmışsın ddu ile driverı sil en sondan bir önceki olanı indir
Denedim kral ddu ile sildim bir önceki driveri kurdum ondan önceki driveri kurdum 2023 teki popüler driverları kurdum yok olmuyor.

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
649
İsim
Muhammet
Moral bozmak gibi olmasın ama 1500 TL'ye RX 580 bulurdunuz. Sağlık olsun büyük bir miktar değil. Bundan sonraki alışverişlerinizde dikkat ederseniz büyütülecek bir meblağ değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ömer Faruk Tıraş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Moral bozmak gibi olmasın ama 1500 TL'ye RX 580 bulurdunuz. Sağlık olsun büyük bir miktar değil. Bundan sonraki alışverişlerinizde dikkat ederseniz büyütülecek bir meblağ değil.
Doğrudur. Ama iş görsün diye aldık perişan etti bizi.

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
649
İsim
Muhammet
Doğrudur. Ama iş görsün diye aldık perişan etti bizi.
Karta Furmark testi yapın veya MSI Afterburner programı ile Ekran Kartı sıcaklıklarını kontrol edin. Çok ısınıyor olabilir. İyi ihtimal ile termal macun yenilemek işinizi çözer.

Top Bottom