Neler Yeni

RX 570 AMD driver oyunda çöküyor

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,240
İsim
Sinan Aba
Lol felan oynuyorum hocam fan calistirmiyor genelde 55 60 derece arası takılıyor cyberpunk girdiğimdede %30fan devriyle 60 derece sabit benimde size sormak istediğim bir soru var bende fsp hyper pro 650w kullanıyorum benim psu biraz sesli çalışıyor boşta sizlere öyle mi durum? Birde cevabınıza karsilik dediğim gibi kalitesiz psular uyumsuz,sorunlu ramler nvidia kartlardada problem yaratıyor sadece amd bunlardan daha fazla etkileniyor nvidiaya göre benim donanımsal sorundan kastigim kartın problemi ve artık amd yeni sürümlerde hatanın wattman mi başka bir şey mi olduğunu açıklıyor. Başka parçalarla mi alakalı yoksa kartla mi diye.
Benim kart ile sıcaklığı yakınmış ama bazı oyunlarda yükte 70 dereceye çıkıyor bazı oyunda yükte 62 derece filan onu anlamadım. Kart güç tüketimi de aynı genelde indie tarzı oyunlarda 70 dereceye çıkıyor driver desteği mi yok artık anlamadım.

Benim psu da ses yok bi hava bas belki tozlanmış

Reav

80+ Silver
Benim kart ile sıcaklığı yakınmış ama bazı oyunlarda yükte 70 dereceye çıkıyor bazı oyunda yükte 62 derece filan onu anlamadım. Kart güç tüketimi de aynı genelde indie tarzı oyunlarda 70 dereceye çıkıyor driver desteği mi yok artık anlamadım.

İlk aldığımdan beri sesli çalışıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

O durumu kenar yumuşatma ray tracing görüntüdeki partiküller bile etkiliyor ama kenar yumuşatma yüksekse o kadar bir sıcaklık farkı olması normal

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,240
İsim
Sinan Aba
İlk aldığımdan beri sesli çalışıyor

O durumu kenar yumuşatma ray tracing görüntüdeki partiküller bile etkiliyor ama kenar yumuşatma yüksekse o kadar bir sıcaklık farkı olması normal
Bildiğim kadarıyla psu fanları değişebiliyor bi bak istersen yada garanti devam ediyorsa gönder. Değişim filan yaparlar mı bilmem ama

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bildiğim kadarıyla psu fanları değişebiliyor bi bak istersen yada garanti devam ediyorsa gönder. Değişim filan yaparlar mı bilmem ama
Hocam sizi hiç anlamadım ama 23.7.1 iyiyse ona bakacağım şimdilik 23.11.2 indirdim ve anlamadığım şekilde çok fazla fpsim arttı mesela valorantta 200 lerde dolaşırken şimdi ortalama 300-500 arası değişiyor

Reav

80+ Silver
Hocam sizi hiç anlamadım ama 23.7.1 iyiyse ona bakacağım şimdilik 23.11.2 indirdim ve anlamadığım şekilde çok fazla fpsim arttı mesela valorantta 200 lerde dolaşırken şimdi ortalama 300-500 arası değişiyor
memnunsanız kalın eski sürüm kullanmak yerine hocam

siz sorun yaşamadaysanız bende yapacağım eskidi 23.7.1

Son düzenleme:

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
memnunsanız kalın eski sürüm kullanmak yerine hocam

siz sorun yaşamadaysanız bende yapacağım eskidi 23.7.1
yani ayrıntılı bir şekilde bakmamıştım ama hem oyun daha çok fps verdi ve daha akıcıydı ve drivera sorunsuz girebiliyordum

• Muhteşem
Reaksiyonlar: Reav

Reav

80+ Silver
suçluyu buldum amd stok fanmış elimi götürdüm durdurdum odada bir sessizlik hakim oldu :ROFLMAO: zaten yarın m200 ile değiştireceğim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,867
Üyeler
156,532
Son üye
Aarass
Top Bottom