Neler Yeni

RX 580 Oyunlarda Kapanıyor Nasıl Çözerim

Bullseye

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yusuf Gümüş
CPU: Ryzen 5 5500
GPU: XFX Radeon RX580 8GB
RAM: Corsair Vengeance 1x16 3200Mhz CL16
MB: Asrock B550M HDV
PSU: MSI Mag A550BN
Geçtiğimiz günlerde böyle bir sistem topladım ve sistemde oyun oynayamıyorum sorunun ekran kartında olduğunu düşünüyorum
ilk olarak rainbow6 yükledim ve 10 dakika oynadıktan sonra oyun dondu ekran gidip geldi ve ekteki hatayı verip oyun kapandı

dc1e59b8-1cc3-45cb-abad-25b4090759d7.jpg

Ve bu sorun csgo oynarken olmuyor gta5,r6,goldrush the game oyunlarını oynarken oldu daha sonra furmark testine soktum ekran kartı ısısı 70 in üstüne çıkınca ekranda bozulmalar çizikler oluştu

İnternetten baktım wattman diyen var başka diyen var çözemedim bir türlü bu arada ekran kartının sürücülerini amd nin aracıyla silip geri yükledim bios u yeni güncelledim

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
Musa ÖZ
Geçtiğimiz günlerde böyle bir sistem topladım ve sistemde oyun oynayamıyorum sorunun ekran kartında olduğunu düşünüyorum

ilk olarak rainbow6 yükledim ve 10 dakika oynadıktan sonra oyun dondu ekran gidip geldi ve ekteki hatayı verip oyun kapandı

Alıntıyı görüntüle

Ve bu sorun csgo oynarken olmuyor gta5,r6,goldrush the game oyunlarını oynarken oldu daha sonra furmark testine soktum ekran kartı ısısı 70 in üstüne çıkınca ekranda bozulmalar çizikler oluştu

İnternetten baktım wattman diyen var başka diyen var çözemedim bir türlü bu arada ekran kartının sürücülerini amd nin aracıyla silip geri yükledim bios u yeni güncelledim
ikinci el değil mi kart? Alırken test yapmadın mı?

yasinsuer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
Yasin SÜER

Alıntıyı görüntüle

ekran yeşil mi oluyor?

yasinsuer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
Yasin SÜER
kartı satın almadım arkadaşımda vardı 9 ay kadar mininge kullanılmış sanırım
Mesaj otomatik birleştirildi:

yok kapanıp açılıyor tamamen
yeşil oluyorsa vram arızası oluyor galiba benimde başıma gelmişti. Watman olarakta çözüm olarak voltaj düşürüyorlar fakat çözer mi emin değilim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
957,475
Üyeler
151,069
Son üye
dyper58037
Top Bottom