Neler Yeni

RX 6600 Görüntü bozulması

Zalplex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Baran Özel
Merhaba arkadaşlar benim 3.haftasını dolduracak yeni bir RX6600 kartım var oyunlarda %99 yükte iken arada görüntü bozulmaları yaşanıyor DDU ile driver silip temiz kurulum denedim fakat bu sorun hala arada belirli olmadan beyaz veya siyah çizgiler oluşturmaya devam ediyor gerçekten artık moralim ve canım sıkılıyor VRAM kaynaklı olabilir mi VRAM kaynaklısa testlerini nereden yapabilirim Monitörümde yeni yardım eden herkese şimdiden teşekkürler

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
Merhaba arkadaşlar benim 3.haftasını dolduracak yeni bir RX6600 kartım var oyunlarda %99 yükte iken arada görüntü bozulmaları yaşanıyor DDU ile driver silip temiz kurulum denedim fakat bu sorun hala arada belirli olmadan beyaz veya siyah çizgiler oluşturmaya devam ediyor gerçekten artık moralim ve canım sıkılıyor VRAM kaynaklı olabilir mi VRAM kaynaklısa testlerini nereden yapabilirim Monitörümde yeni yardım eden herkese şimdiden teşekkürler
En iyisi teknik servise (garantiye) vermeniz.

Zalplex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Baran Özel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ya kart yeni ben anlamadım test yapabileceğim bir yer var mı hevesim kursağımda kaldı gerçekten üzgünüm :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

ek olarak garantinin beni terslemesinden korkuyorum sorunsuz diyip geri yollamaları vs. acaba ASUS teknik servis güzelmidir sistemi İTOPYA üzerinden aldım

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
ya kart yeni ben anlamadım test yapabileceğim bir yer var mı hevesim kursağımda kaldı gerçekten üzgünüm :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

ek olarak garantinin beni terslemesinden korkuyorum sorunsuz diyip geri yollamaları vs. acaba ASUS teknik servis güzelmidir sistemi İTOPYA üzerinden aldım
Sorun çıkartacaklarını sanmıyorum. Benimde kısmen hevesim kursağımda bazı oyunlarda pixelleşme ve bulanıklık var. Garantiye verir miyim bilmiyorum.

Top Bottom