Neler Yeni

RX 6600 serisinde WattMan hataları düzeldi mi?

QuenTesa

80+
Kral yapacak bir şey var mı?

Aradaki fiyat farkına bak. Ben de istemiyorum böyle sorunların olmasını ama ne gelir elden?
Tabikide dostum şimdi şahıs olarak konuşmayalım yapacak bir şey yok.
Ama Ben kendi adıma para verip de Bile bile o kumara girmem düşünsene para veriyorsun 2 gün sonra ürün geliyor. Kargodan sağlam geldimi diye ter dökmek ayrı takıp sorunsuz çalışacak mı derdi ayrı bide 1ay sonra 2 ay sonra bir bios güncellemesi atınca watman yiyecek miyim derdi ayrı.

ProArk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Ömer Ünal
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve oyunlar
Tabikide dostum şimdi şahıs olarak konuşmayalım yapacak bir şey yok.
Ama Ben kendi adıma para verip de Bile bile o kumara girmem düşünsene para veriyorsun 2 gün sonra ürün geliyor. Kargodan sağlam geldimi diye ter dökmek ayrı takıp sorunsuz çalışacak mı derdi ayrı bide 1ay sonra 2 ay sonra bir bios güncellemesi atınca watman yiyecek miyim derdi ayrı.
Çok haklısın o konuda. Lafım yok kesinlikle. Ben hazır sistem arıyorum zaten. Uygun bir şey denk gelirse alırım. Kendim toplacak olsam aklımdaki kart 3050 ama o da performans olarak biraz geride kalıyor. Lakin çok ama çok sağlam karttır. Yazılım olarak güzel. Mining yazılımının kırılmadı kartlardan biri diye biliyorum.

QuenTesa

80+
Çok haklısın o konuda. Lafım yok kesinlikle. Ben hazır sistem arıyorum zaten. Uygun bir şey denk gelirse alırım. Kendim toplacak olsam aklımdaki kart 3050 ama o da performans olarak biraz geride kalıyor. Lakin çok ama çok sağlam karttır. Yazılım olarak güzel. Mining yazılımının kırılmadı kartlardan biri diye biliyorum.
Benim İşlemci konusunda gözüm kapalı intel savunurken Amd önceliğim oldu. Ama kart konusunda o riske girmem Rtx 3050 alırım gene Nvidia laırım.

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,143
İsim
SEYF
Oyun oynarken değil bilgisayar uykuya daldığında wattman hatasi aliyoruz hdjdjs
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyun oynarken değil bilgisayar uykuya daldığında wattman hatasi aliyoruz hdjdjs
Ama şunu da soyliyim durup dururken asla hata almıyorum saatlerce oyun oynuyorum pc açık kac aydir ilk defa farkettim

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
volkan kelebek
5600XT'Den RX 6600'e geçmek de pek mantıklı değil. Çok uzak kartlar değiller.
bende biliyorum arada O kadar fark Olmadığını ama işte wattman hataları yüzünden geçmek istiyorum Olmadı RTX 2060 alırım 6500TL var yani performans bir tık düşük ama hiç değilse AMD göre Nvidia daha stabil Çalışır.

Vatulian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
827
İsim
Ege ÖZTABAK
bende biliyorum arada O kadar fark Olmadığını ama işte wattman hataları yüzünden geçmek istiyorum Olmadı RTX 2060 alırım 6500TL var yani performans bir tık düşük ama hiç değilse AMD göre Nvidia daha stabil Çalışır.
Recommanded Version Driver'lar genelde sorun çıkartmıyorlar. Ben de 5600XT kullanıcısıyım ama bir sorun yaşamıyorum uzun zamandır.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,417
Üyeler
140,192
Son üye
ACKorkmaz
Top Bottom