Neler Yeni

RX 7600 XT 16 GB yükseltmesinden sonra bilgisayardaki performans kaybı

Vexactron

80+
W11 şuan eskisine göre daha stabil olması lazım kullanan arkadaşlarım var w11 iyi diyorlar format şu şekilde at
Microsoft sitesinden w11 indir
16 GB bir USB al bunu PC ye tak ve indirdigin w11 dosyasını çalıştır dosya hazırlandıktan sonra önüne seçenekler çıkacak oradan başka bir PC için iso oluştur seçeneği olması lazım ordan da kullanicagin USB yi seç bu arada yedeklemen gereken şeyleri yedekle ve bu işlem de USB tamamen sifirlanicak haberin olsun önemli şeyler varsa başka bir yere aktar USB hazır olunca biosa gir USB PC de takılı olacak tabi BIOS dan boot seçeneklerini bulup oradan boot option 1 e takılı olan USB yi seç F10 enter deyip çıkınca PC reset aticak ve açılınca gelen ekran da ne kullanıyorsan artık takılı olan SSD yi görmen lazım bana ozmn fotoğraf atar mısın buraya ? Ve PC de kaç tane disk kullanıyorsun ?
Formatı dediğin gibi atmıştım zaten, 500gb kioxia ssd kullanıyorum. 150GB da samsung hdd var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Hasan hğseyşn
AMD ekran kartı almayın diye boşuna demiyoruz, uğraş artık uğraşabilirsen.

Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Master yi
Formatı dediğin gibi atmıştım zaten, 500gb kioxia ssd kullanıyorum. 150GB da samsung hdd var.
Ekran kartı ile alakalı değil bu bende de çok eski ama AMD ekran kartı vardı arkadaş ta da rx 570 580 vs var 2 3 kere hata aldım diyor sadece ki baya yıllardır kullanıyor ilk çıktığı zaman almıştı kendisi başka bir şey var donanımsal olarak düşünürsek SSD veya ramlar da sıkıntı olabilir onlar da değilse belki w10 deneyebilirsin ama açıkçası bence ekran kartı ile alakalı değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani bu işlerden anlıyorsun bilgin var değil mi bide eğer usenmiyorssan artık w10 fln deneyebilirsin birde 10400f ve anakartın w11 destek durumu nedir bilmiyorum 10. Nesil 4 yıl önceden kalma w11 2 yıldır fln var

_Zaur_

80+ Silver
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,436
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Bir ümit yerin var o da bios güncelleme. Bazen oluyorda çoğu anlaşılmaz sorunları çözebiliyor.
Mesela ben laptopa ekran kartı driveri kuramıyorken Bios güncelledikten hemen sonra kurulumu yapabildim.
Bende Yurtdışı forumundan buldum sorunumun çözümünü. İspanyol muydu ne miydi dil çeviri yapa yapa buldum :D

Ha diyorum kimsenin laptopunu tamire almiycam bi arkadaş fırlıyor ne olur bilgisayarum bozulmuş yaaauuuuu

Vexactron

80+
Bir ümit yerin var o da bios güncelleme. Bazen oluyorda çoğu anlaşılmaz sorunları çözebiliyor.
Mesela ben laptopa ekran kartı driveri kuramıyorken Bios güncelledikten hemen sonra kurulumu yapabildim.
Bende Yurtdışı forumundan buldum sorunumun çözümünü. İspanyol muydu ne miydi dil çeviri yapa yapa buldum :D

Ha diyorum kimsenin laptopunu tamire almiycam bi arkadaş fırlıyor ne olur bilgisayarum bozulmuş yaaauuuuu
Dün bios güncelledim, bir değişiklik yok.

Top Bottom