Neler Yeni

Çözüldü✓ RX580 NİTRO+ 8GB NİN ÇALIŞMA SICAKLIĞI MAX KAÇ DERECE OLMALI

SAPPHİRE RX580 NİTRO+ SPECİAL EDİTİON um var nfs heat a girdim 81 dereceyi gördü bi kere daha böyle olmuştu psu patlamıştı termal macun değiştirmeme rağmen 80 i görüyor (arctis mx-4) kasanın camı açık sizce normalmi

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Mehmet Maytahan
Termal macunu degistirmene ragmen, hala sicaksa ya termal macun cok kalitesiz yada parçaları birlestirirken tam oturmayan yerler biraktin.

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
736
İsim
Muhammet Kürkçü
termal macun ARCTİS MX-4 termal padlerden kaynaklı olabilirmi
Eğer yanlış bilmiyorsam termal padler çook uzun süreler gidiyor diye biliyorum. Ya mx4 ünüz sahte yada oturmayan biryerler var.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer yanlış bilmiyorsam termal padler çook uzun süreler gidiyor diye biliyorum. Ya mx4 ünüz sahte yada oturmayan biryerler var.
orjinal kontrol ettim oturmayan bi şeylerden kastınız nedir bide gta 5 te max 77 derece filan full ayarlarda nfs de full ama 80 i geçiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Mehmet Maytahan
orjinal kontrol ettim oturmayan bi şeylerden kastınız nedir bide gta 5 te max 77 derece filan full ayarlarda nfs de full ama 80 i geçiyor
Benim ve diger arkadasin demek istedigi. Soktugun vidalari takarken capraz bir sekilde takmaya ozen gosterdin mi? Yani direk sirayla vidalari takip sıktıysan sonlara dogru ilk sıktığın vidalarda gevsemeler olusabiliyor bu da termal pad veya macunun tam temas etmemesine neden oluyor. Haliyle de sonuc olarak sicaklik degerleri yüksek oluyor.

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
736
İsim
Muhammet Kürkçü
Hocam bendede rx580 nitro vardı ama kartın termal macunu daha önce hiç yenilenmemesine rağmen bu dereceli ile alakası yoktu. Soğutucu blok chip doğru birşekilde temas etmiyordur belki ondan bahsediyoruz.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
şuan bu şekil ara menüde
Need for Speed™ Heat 8.03.2024 14_33_24.png

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
736
İsim
Muhammet Kürkçü
ara menüde 75 hiç oynamadan bi kere 84 fln gördü psu patladı ekran kartı fazla güç çekmiştir dediler
Demekki psu ya yetmiyor yada kalitesiz birşeymiş. Bir anda 84 olması çok sıkıntı değil çünkü fanlar biranda devirlenmiyor genelde. Sıcaklığa göre yavaş yavaş hızını arttırıyor genelde.

Demekki psu ya yetmiyor yada kalitesiz birşeymiş. Bir anda 84 olması çok sıkıntı değil çünkü fanlar biranda devirlenmiyor genelde. Sıcaklığa göre yavaş yavaş hızını arttırıyor genelde.
AFTER BURNERDAN FANI 100 YAPTIM OYUN İÇİ 80 DE ÇALIŞIYOR 73 Ü GEÇMEDİ ZATEN MÜZİK DİNLİYORUM FANINM SESİDE RAHATSIZ ETMİYOR :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,150
Üyeler
154,876
Son üye
Julius36388
Top Bottom