Neler Yeni

Çözüldü✓ Rx6600 3 10100f dar boğaz yaparmı?

XesN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Enes Altıntop
Normalde işlemci tarafında amd yandaşıyım ama hazır sistem olunca buna kaldık şimdi yeni bir amd işlemci alsam ana kartı da deiştirmem gerekecek. Önerebileceğiniz intel işlemcilere açığım şimdiden teşekkürler.

XesN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Enes Altıntop
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Knk sistemi alalı 2 hafta oldu bende heycandan çok bakmadım şimdi geldi aklıma😅

Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Berke
Normalde işlemci tarafında amd yandaşıyım ama hazır sistem olunca buna kaldık şimdi yeni bir amd işlemci alsam ana kartı da deiştirmem gerekecek. Önerebileceğiniz intel işlemcilere açığım şimdiden teşekkürler.
yani reis 12. nesil alamazsın zaten. gene anakartı değiştirmek zorunda kalırsın . 11. nesildede yanılmıyorsam lga 1200 soket vardı. i5 11400f alabilirsin.

XesN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Enes Altıntop
Teşekkürler yani darböğaz yapar diyorsun. İşlemci tavsiyesi için tekrar teşekkürler bakıcam

Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Berke
Teşekkürler yani darböğaz yapar diyorsun. İşlemci tavsiyesi için tekrar teşekkürler bakıcam
yani öyle aman aman bi darboğaz olmaz ama %10-15 olur tahminimce gene üzmez. Durumun yoksa değiştirme varsa al ama. çok iyi bir işlemci değil artık i3 10100f

XesN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Enes Altıntop
yani öyle aman aman bi darboğaz olmaz ama %10-15 olur tahminimce gene üzmez. Durumun yoksa değiştirme varsa al ama. çok iyi bir işlemci değil artık i3 10100f
Yani 1 sene sonra filan deiştirsem sorun çıkmaz dimi

Bor4

80+ Bronze
Bende aynı özellikte sistem sipariş ettim sonrada darboğaz olduğunu öğrenince hemen iptal verdim ve dost Kayaoğlu dk4 sistem aldım bütçeyi arttırıp sonuçta böyle şeyler birkez alınıyor almışken en temizini almak lazım bütçe civarında

Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Berke
Yani 1 sene sonra filan deiştirsem sorun çıkmaz dimi
Yok yok idare eder hemen değiştirmene gerek yok ben video atayım gene aklında soru işareti kalmasın.
Gene çok fazla drop vs olursa değiştirirsin. şuan seni oyun oynarken rahatsız eden bir şey yoksa gerek yok bence

XesN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Enes Altıntop
Bende aynı özellikte sistem sipariş ettim sonrada darboğaz olduğunu öğrenince hemen iptal verdim ve dost Kayaoğlu dk4 sistem aldım bütçeyi arttırıp sonuçta böyle şeyler birkez alınıyor almışken en temizini almak lazım bütçe civarında
Siz iyi yapmışsınız da benim yetiştirmem gereken performans ödevi vardı bide heycan tabi acaleye geldi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yok yok idare eder hemen değiştirmene gerek yok ben video atayım gene aklında soru işareti kalmasın.
Gene çok fazla drop vs olursa değiştirirsin. şuan seni oyun oynarken rahatsız eden bir şey yoksa gerek yok bence
Teşekkürler

Endreporter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Murat civan demircan
ben 10105 f rx6600xt kullanıyorum darboğaz çok yok bf 5 dışıda 1 veya 2 yıla değiştirsen iyi olur ama

Bor4

80+ Bronze
Siz iyi yapmışsınız da benim yetiştirmem gereken performans ödevi vardı bide heycan tabi acaleye geldi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkürler
Bu videoda arkadaş sam smart acsess memory açık kullanıyor yani fps 5-10 olarak artıyor bunları hesaba katalım ve arkadaşın anakartı b550 olmadı lazım az daha fps alır Rami 3600 mhz fps artar bunları hesaba katın kendi parçalarınızı yazarmısınız

Endreporter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Murat civan demircan
Bu videoda arkadaş sam smart acsess memory açık kullanıyor yani fps 5-10 olarak artıyor bunları hesaba katalım ve arkadaşın anakartı b550 olmadı lazım az daha fps alır Rami 3600 mhz fps artar bunları hesaba katın kendi parçalarınızı yazarmısınız
knk yanlış yer

Top Bottom