Neler Yeni

rx6600lü hazır sistem

mehmet4732

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
475
İsim
mehmet
arkadaşlar merhaba iyi akşamlar öncelikle rx6600lü bu sistem sizce mantıklı mıdır yayın falan da açmayı düşünüyorum sıkıntı çıkarır mı kaç yıl götürür bu beni?

Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
OFLU HOCA
Bende değerlendirecektim de power çok sıkıntı. Özelleştirilmiyor da. Aynı zamanda 11600 ile daha mantıklı hale geliyor.

mehmet4732

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
475
İsim
mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende değerlendirecektim de power çok sıkıntı. Özelleştirilmiyor da. Aynı zamanda 11600 ile daha mantıklı hale geliyor.
ne tür bir sıkıntı vardır powerda ve 11600 ile ne gibi farklar var bilgi verir misin

Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
OFLU HOCA
ne tür bir sıkıntı vardır powerda ve 11600 ile ne gibi farklar var bilgi verir misin
11400 ve 11600 çekirdek ve iş parçacığı sayısı aynı olmasına rağmen frekans ve turbo frekanslarında bir tık daha önde 11600. Darkflash konusuna gelecek olursak çin malı ucuz ve sistem emanet edilemeyecek bir power olduğunu düşünüyorum. Her zaman power supply sistemin kalbidir derim.

ddy34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
486
İsim
Mert
11400 ve 11600 çekirdek ve iş parçacığı sayısı aynı olmasına rağmen frekans ve turbo frekanslarında bir tık daha önde 11600. Darkflash konusuna gelecek olursak çin malı ucuz ve sistem emanet edilemeyecek bir power olduğunu düşünüyorum. Her zaman power supply sistemin kalbidir derim.
Rx 6600 için 11400 fazla fazla yeterli bir işlemci 11600 çok gereksiz. Aigo psu yu kullanıyorum bir sorun yaşamadım yaşayacağınızıda sanmam. Bu üreticiler m*l değiller 10k lık üründe başlarına dert açacak bir psu kullanıp garantiden iadeyle servisle uğraşsınlar

omerkursunn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
Ömer Kurşun
arkadaşlar merhaba iyi akşamlar öncelikle rx6600lü bu sistem sizce mantıklı mıdır yayın falan da açmayı düşünüyorum sıkıntı çıkarır mı kaç yıl götürür bu beni?
gamegaraj a güvenebilirsin ve psu da sıkıntı çıkmaz çıksada hazır sistem ve gamegaraj koymuş Allah korusun tabide bir şey olsa hiç sıkıntı yaşamadan hatayı telafi ederler

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,021
İsim
Diyarhan
Darboğaz olur mu pek bilmiyorum ama kasa ve psu da seçenek sunmamaları kötü. Kasa iyi olsa da psu sakat a getirmesin. Firma psu nun iyi olduğunu söylemişti ama güvenmek size kalmış belki cidden iyidir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
OFLU HOCA
gamegaraj a güvenebilirsin ve psu da sıkıntı çıkmaz çıksada hazır sistem ve gamegaraj koymuş Allah korusun tabide bir şey olsa hiç sıkıntı yaşamadan hatayı telafi ederler
Bu tür hazır sistemlerin amacı zaten ucuz PSU SSD vb bileşenler kullanılarak yüksek kar edebilmektir. Sen kullanabilirsin. Ben kullanmam. yarın öbür gün OVP çalışmadığı zaman herhangi bir durumda servise gönderdiğin zaman da garanti kapsamıyor dediler mi oturursun aşağıya. Çünkü elektronikte yüksek voltaj vb durumlar garanti kapsamı dışındadır. Her zaman sölerin yineliyorum. PSU sistemin kalbidir.

omerkursunn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
Ömer Kurşun
Bu tür hazır sistemlerin amacı zaten ucuz PSU SSD vb bileşenler kullanılarak yüksek kar edebilmektir. Sen kullanabilirsin. Ben kullanmam. yarın öbür gün OVP çalışmadığı zaman herhangi bir durumda servise gönderdiğin zaman da garanti kapsamıyor dediler mi oturursun aşağıya. Çünkü elektronikte yüksek voltaj vb durumlar garanti kapsamı dışındadır. Her zaman sölerin yineliyorum. PSU sistemin kalbidir.
Vallahi görüşüne saygı duyarım ama gamegaraj çok PC sattı ve dediğin gibi kendi PSU ları var ben kötü yorum yada şikayet duymadım ve ben Şubat ayında dolar ve bitcoin muhabbeti yokken topladım 4.5a rx5500xt li ve Corsair PSU lu sistem hatta sistemimi korumak için akım korumali priz bile aldım dediğin gibi PSU sistemin kalbi gamegarajda nedense güven veriyor ama görüşüne saygı duyarım tabi

Top Bottom