Neler Yeni

Rx6700 Çökme Sorunu Ve Monitör Hz ayarı

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,011
İsim
Emre Zengin

Hamzax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
HamzaKaya
Son durum ne oldu hocam?
7 şubattan beri çökme yoktu bugün oldu şimdi yeniden aynı sürümü indircem sürümü hiç güncellemedim bunun yüzünden olabilir mi çökme ? Yoksa başarırız mı olmuş olduk

TahinPekmez

80+ Silver
oynadığın oyunu şu anda yüklü olan driver destkelemiyordur o yüzden çökme ve sürücüyü silme oluyor. bende de uncharted 4 oynarken aynı sorun vardı. bu oyun için çıkan 22.10.2 sürümünü indirdim sorun çözüldü
Mesaj otomatik birleştirildi:

• Radeon™ RX 6700 XT gibi bazı AMD Grafik Ürünlerinde UNCHARTED™: Legacy of Thieves Collection oynatılırken uygulama çökmesi gözlemlenebilir.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,011
İsim
Emre Zengin
7 şubattan beri çökme yoktu bugün oldu şimdi yeniden aynı sürümü indircem sürümü hiç güncellemedim bunun yüzünden olabilir mi çökme ? Yoksa başarırız mı olmuş olduk
Çökmemi oldu yoksa başka hata mı verdi hocam? Sürücü eskidiği için Windows Update kendi AMD sürücüsünü kurduğu için hata almış olabilirsin. Yazdığım aynı yolla bu sefer 23.3.1 Recommended (WHQL) sürücüsünü indirip kur.

Hamzax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
HamzaKaya
Çökmemi oldu yoksa başka hata mı verdi hocam? Sürücü eskidiği için Windows Update kendi AMD sürücüsünü kurduğu için hata almış olabilirsin. Yazdığım aynı yolla bu sefer 23.3.1 Recommended (WHQL) sürücüsünü indirip kur.
Direk çökme yaptı ama nerde yaptı bilmiyorum bugün girdim silinmişti ve geçenlerde Windows güncelleme yaptı uyku modu da silindi işte bugün de driver silindi güncelleme geliyor ya onu neye göre yapmam gerekiyor AMD uygulamasında güncelleme geldi yazıyor direk yapmalı mıyım ?

oynadığın oyunu şu anda yüklü olan driver destkelemiyordur o yüzden çökme ve sürücüyü silme oluyor. bende de uncharted 4 oynarken aynı sorun vardı. bu oyun için çıkan 22.10.2 sürümünü indirdim sorun çözüldü

• Radeon™ RX 6700 XT gibi bazı AMD Grafik Ürünlerinde UNCHARTED™: Legacy of Thieves Collection oynatılırken uygulama çökmesi gözlemlenebilir.
Oyun oynarken çökmedi bu sefer bugün bilgisiyari açtım 180 Hz den 60 Hz e düşmüş kesin yine driver çöktü dedim çökmüş de kesin çözümü nedir bilmiyorum da

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,011
İsim
Emre Zengin
Direk çökme yaptı ama nerde yaptı bilmiyorum bugün girdim silinmişti ve geçenlerde Windows güncelleme yaptı uyku modu da silindi işte bugün de driver silindi güncelleme geliyor ya onu neye göre yapmam gerekiyor AMD uygulamasında güncelleme geldi yazıyor direk yapmalı mıyım ?
Sana önceki mesajlarda temiz kurulumla nasıl kuracağını yazmıştım. Aynı yolla bu seferde 23.3.1 Recommended (WHQL) sürücüsünü kur bakalım.

Aynı sorun bende de var oyunun ortasında ekran siyah oluyor no hdmı hatası ve ses geliyor sonra resliyorsun bakıyosun driver yok çok şey denedim düzelmedi teşekkürler amd

Aynı monitörü kullanıyoruz da onunla alakası yoktur sanırım

Hamzax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
HamzaKaya
Aynı sorun bende de var oyunun ortasında ekran siyah oluyor no hdmı hatası ve ses geliyor sonra resliyorsun bakıyosun driver yok çok şey denedim düzelmedi teşekkürler amd

Aynı monitörü kullanıyoruz da onunla alakası yoktur sanırım
Monitör ile alakalı değildir diye düşünüyorum tamamen ekran kartı

Sana önceki mesajlarda temiz kurulumla nasıl kuracağını yazmıştım. Aynı yolla bu seferde 23.3.1 Recommended (WHQL) sürücüsünü kur bakalım.
Müsait zamanda indireceğim duruma göre haber veririm iyi akşamlar..

Hamzax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
HamzaKaya
Hocam 23.3.1 sürümünü indircem ama nerden indireceğime emin olamadım indireceğim yerin resmini atcaktım ama hata veriyor fotoğraf yüklenmiyor rica etsem driverin linkini atabilir misin?

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,011
İsim
Emre Zengin
Top Bottom