Neler Yeni

Yardım RX6700 FARKLI BİR HATA ALIYORUM

UnkBoss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Anıl Bostancı
PC yi acıyorum radeon software'e geçiyorum NFS unbound açık gözüküyor başka bi oyun açıyorum bir süre sonra siyah ekran oluyor sonra alt f4 çekiyorum ekran geliyor ekranda birkaç tane beyaz nokta çıkıyor geri gidiyor sonrasında NFS unbound açıyorum sıkıntı olmuyor anlamadım wattman mı psu mu yazılımsal mı.Driver en günceli 24.3.1 Yardımlarınızı bekliyorum.
PC 10 aylık sıfır alındı garantisi mevcut
R5 5600
A520M-K
Sapphire pulse rx6700
Goodram irdm 2x8 3600mhz
Agi 512gb M2
Deepcool cc560 ARGB
Deepcool 650w psu

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
712
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
VR - Sim Racing - Formula 1
Bahsettiğin oyunda virüs koruma sistemi var pc açılınca otomatik açılıyor fakat sanırım sen yanlış bir şey kurdun ki direk oyunu açmaya çalışıyor olabilir oyun dosyalarını doğrular mısın.
PC yi acıyorum radeon software'e geçiyorum NFS unbound açık gözüküyor başka bi oyun açıyorum bir süre sonra siyah ekran oluyor sonra alt f4 çekiyorum ekran geliyor ekranda birkaç tane beyaz nokta çıkıyor geri gidiyor sonrasında NFS unbound açıyorum sıkıntı olmuyor anlamadım wattman mı psu mu yazılımsal mı.Driver en günceli 24.3.1 Yardımlarınızı bekliyorum.
PC 10 aylık sıfır alındı garantisi mevcut
R5 5600
A520M-K
Sapphire pulse rx6700
Goodram irdm 2x8 3600mhz
Agi 512gb M2
Deepcool cc560 ARGB
Deepcool 650w psu

UnkBoss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Anıl Bostancı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bahsettiğin oyunda virüs koruma sistemi var pc açılınca otomatik açılıyor fakat sanırım sen yanlış bir şey kurdun ki direk oyunu açmaya çalışıyor olabilir oyun dosyalarını doğrular mısın.
2 oyunu da Steam üzerinden indirmişim günceller

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
712
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
VR - Sim Racing - Formula 1

UnkBoss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Anıl Bostancı
Oyun çalışıyor uzun zaman önce indirdim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Elektrik kaynakli bı problem olduğunu düşünüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Salih İdris Can
Ortalama sıcaklık değerleriniz nedir?

UnkBoss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Anıl Bostancı
Ortalama sıcaklık değerleriniz nedir?
Ekran kartım ortalama 65
İşlemci stok fan çok fazla işlemci zorlayan oyun oynamıyorum o da 70 civarı
Benim bulunduğum yerde elektrik problemi var bazen dengesizlik oluyor güç kaynağı arızalanmış olabilir mi diye düşünüyorum deepcool pf650 garantisi devam ediyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Mehmet Emirhan Çetinel
Instagram
mecetinel
Steam
MehmetÇ
Voltaj sıkıntısı var ise akım korumalı priz almanda fayda var parçaların bozulmaması için.Psu dan kaynaklanıyor olabilir.Garantisi varsa gönderebilirsin yoksa bilen birine baktırmanda fayda var parçalarına zarar gelmemesi için.Bende zamanında voltajı dengesiz olan bi bölgede oturdum aynı sorunları bende yaşadım.Hatta akşam vakitleri internet sürekli kopuyordu ve evdeki ışıkların gücü düşüyordu.

UnkBoss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Anıl Bostancı
Voltaj sıkıntısı var ise akım korumalı priz almanda fayda var parçaların bozulmaması için.Psu dan kaynaklanıyor olabilir.Garantisi varsa gönderebilirsin yoksa bilen birine baktırmanda fayda var parçalarına zarar gelmemesi için.Bende zamanında voltajı dengesiz olan bi bölgede oturdum aynı sorunları bende yaşadım.Hatta akşam vakitleri internet sürekli kopuyordu ve evdeki ışıkların gücü düşüyordu.
Hocam daha önce garantiye hiçbir şey göndermedim bu konuda yardımcı olabilir misiniz garanti belgem var.Sinerji gen'den almıştım kasa+power.

Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Mehmet Emirhan Çetinel
Instagram
mecetinel
Steam
MehmetÇ
Direkt sinerji ile iletişime geçmen gerekiyor.Onlar ya yönlendiriyorlar ya da kasayı senden isteyip kendileri yapıp gönderiyorlar.

Top Bottom