Neler Yeni

Rx6700 sistemde bu ses coil whine mı?

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
436
İsim
Gorkem Yavuz

Kendim çektim. Minecraft 1.20.1 de shader açmıştım baya iyi, o zaman geliyordu. Bu ses coil whine mı? Öyleyse ciddi bir problem var mı? Harekete geçmelimiyim? Yoksa dursun mu? Sistem 1 aylık. 2 yıl garantisi var sistemin.

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,321
İsim
Emre siyah
coil whine ciddi bir problem değil genelde her kartta olabiliyor da bir temizlesen iyi olur knk one

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
436
İsim
Gorkem Yavuz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
coil whine ciddi bir problem değil genelde her kartta olabiliyor da bir temizlesen iyi olur knk one
Hava puflayan pompamsı aletler vardı, adı neydi onu alıp temizlesem olur mu? Yada başka nasıl temizleyenbilirim? Birde tozları ne tarafa atmalıyım hava püflerken?

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,321
İsim
Emre siyah
Hava puflayan pompamsı aletler vardı, adı neydi onu alıp temizlesem olur mu? Yada başka nasıl temizleyenbilirim? Birde tozları ne tarafa atmalıyım hava püflerken?
saç kurutmanın soğuk kısmıyla parçaları söküp yapabilirsin ya da bir fırça yardımıyla kabasını kolonya ve kulak çubuğu ile de yapışmış tozları alaiblirsinz

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
436
İsim
Gorkem Yavuz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
saç kurutmanın soğuk kısmıyla parçaları söküp yapabilirsin ya da bir fırça yardımıyla kabasını kolonya ve kulak çubuğu ile de yapışmış tozları alaiblirsinz
Parçaları sökmeden yapabileceğim bir yöntem var mı peki?

Top Bottom