Neler Yeni

Öneri Ryzen 5 1600 mü İntel İ3 5. Nesil mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Bahadır
Arada kaldım pc toplayacağım da sizce hangisi daha iyi? Amd çok ısınıyor diyorlar ama performans olarak iyi diyorlar arada kaldım.

Emre Baş

80+ Gold
ryzen tabii ki eski nesil yatırım yapılmaz

Peacee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
727
İsim
Umut Baydar
kesinlike 1600

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Oğulcan B.
Arada kaldım pc toplayacağım da sizce hangisi daha iyi? Amd çok ısınıyor diyorlar ama performans olarak iyi diyorlar arada kaldım.
Bence ryzen al stok fanla bile sorun çıkarmaz i3 un biraz daha yüksek nesili olsa belki ama bu iki işlemci arasında gözüm kapalı ryzen seçerim.

PC_ENO

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Enes Taha Akpınar
Instagram
enessakpinar
RYZEN alman daha mantıklı olur RYZEN oyunlarda iyi fps veriyor hem ucuz hem de performanslı intel hem pahalı hem de seçtiğin işlemci eski git RYZEN al bende RYZEN 3 2300x var ama eğer stok soğutucu ise kule tipi soğutucu almanı tercih ederim çünkü ısınıyor.

PC_ENO

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Enes Taha Akpınar
Instagram
enessakpinar
AMD ısınıyor ama hem ucuz hem performanslı eğer kule tipi bir soğutucu alırsan bir sıkıntı çıkmaz intel sana iyi fps vermez pişman olursun.

Top Bottom