Neler Yeni

Ryzen 5 3600x stok fan yeterli mi?

KuoNN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Mirsad Eldem
Overclock yapmayacaksanız yeterlidir. Bütçeniz varsa Arctic Freezer 34 eSports öneririm.

Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Şahin Ali Kayhan
Facebook
sahin.kayhan.7545
Bende ryzen 5 2600 var . Stok soğutucunun yeterli olduğunu düşünmüyorum ve kule tipi soğutucu almayı düşünüyorum . Model olarak ne önerirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Metin Batuhan Üğdül
Herkese selam öncelikle forum hayırlı olsun
Yeni bilgisayar alacağım ve ekran kartına daha fazla para verebilmek için işlemcime (ryzen 5 3600x) soğutucu almadım. Vatandaki satış yetkilileri yeterli geleceğini söylemişlerdi. Sizce yeterli gelir mi yoksa illa soğutucu şart mı? Işlemcimi turbo modda kullanabilir miyim?
Dostum öncelikle sana şöyle bir tavsiye veriyim sakın vatandan alma pc yi git itopyadan al

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dostum öncelikle sana şöyle bir tavsiye veriyim sakın vatandan alma pc yi git itopyadan al
asıl itopyadan alma vatan yada sinerjiden al sonra arızalı üründen aylarca başınağrır itopyadan çok alışveriş yapıp çokça mağdur olduğumdan biliyorum :).

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Metin Batuhan Üğdül
asıl itopyadan alma vatan yada sinerjiden al sonra arızalı üründen aylarca başınağrır itopyadan çok alışveriş yapıp çokça mağdur olduğumdan biliyorum :).
E şimdi bende vatanda oldum pc topladım 9.600 TL para harcadım 3 defa sorun çıkardı ve nerden baksan 2 ay bekledim

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
o zaman en hesaplı ve iyi müsteri tesmsilcisi ile sinerji var sinerjiden işlemcisinden ekran kartına aldım problem yok ve mükemmel hizmet.

FerhatKa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Ferhat Karalar
Herkese selam öncelikle forum hayırlı olsun
Yeni bilgisayar alacağım ve ekran kartına daha fazla para verebilmek için işlemcime (ryzen 5 3600x) soğutucu almadım. Vatandaki satış yetkilileri yeterli geleceğini söylemişlerdi. Sizce yeterli gelir mi yoksa illa soğutucu şart mı? Işlemcimi turbo modda kullanabilir miyim?
Aga selamün aleyküm sıkıntın cözebildin mi aynı sorun bendede var da

taylansimdi

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,630
İsim
Taylan Şimdi
Gayet yeterli olduğunu düşünüyorum eğer kasan güzelse ben sıvı soğutma almadan önce stok fanla oyun oynuyordum gene 4.4 GHz'leri görüyordum ve Max 64-66 derece oluyordu gayet yeterliydi.Şuan sıvı soğutma var Max 48-52 arası oluyor.

Top Bottom