Neler Yeni

ryzen 5 3600x ve palit rtx 3070 gamerock bu fiyatta daha iyi sistem parçası varmı ?

Frenerno

80+ Silver
En İyi Cevap
2

PROZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
847
İsim
Hazer Enes Bozkurt
Ssd çok gereksiz olmuş. Kasa kötü.

Frenerno

80+ Silver
En İyi Cevap
2
  • Beğen
Reaksiyonlar: PROZ

PROZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
847
İsim
Hazer Enes Bozkurt
Peki Neden
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum Biraz Detaylı Anlatabilirmisin

Render yapmıyorsan normal bir ssd ile aynı performansı verir. Xigmatek iyi bir marka değil ve o tasarım çalıntı. Kasa olarak şu daha iyi:

Couger Conquer.

TrudLeX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Çınar Şahin
Render yapmıyorsan normal bir ssd ile aynı performansı verir. Xigmatek iyi bir marka değil ve o tasarım çalıntı. Kasa olarak şu daha iyi:

Couger Conquer.
hmm evet galiba haklısın ama kasa bence çok iyi hem görünüm hemde hava sirkülasyonuda gayet iyi bence Couger Conquerden çalıntı bir kasa biliyorum ama bence ikiside iyi görünüm olarak ben biraz daha beğendiğim için bunu seçtim

PROZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
847
İsim
Hazer Enes Bozkurt
hmm evet galiba haklısın ama kasa bence çok iyi hem görünüm hemde hava sirkülasyonuda gayet iyi bence Couger Conquerden çalıntı bir kasa biliyorum ama bence ikiside iyi görünüm olarak ben biraz daha beğendiğim için bunu seçtim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Xigmatek 2 kasasını kullandım malzeme kalitesi iyi değil. Teneke bildiğin.

TrudLeX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Çınar Şahin

Couger Conquer.
peki bana ssd önerebilirmisin 1tb olsun render yapıyorum ama çok büyük renderlar değil

• Beğen
Reaksiyonlar: PROZ

Erensama

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
eren
3600X tarihin en kazık işlemcisi, 1600TL'ye 3600 satılıyor gerçekten 600 TL çöpe gidiyor.

Top Bottom