Neler Yeni

Ryzen 5 5500 - Radeon rx 6600 euro truck simulator 2'de darboğaz yapar mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Deniz Sakıncı
Merhaba değerli arkadaşlar. ben euro truck simulator 2 oyunu için bir bilgisayar alacağım. bütçeme uygun ryzen 5 5500 işlemcili ve radeon rx 6600 ekran kartlı bir sistem buldum ve kafama da yattı fakat pc-builds sitesinde darboğaz testi yaptığımda euro truck simulator 2 'de %38 darboğaz yapar diyor. sizce bu ne kadar doğrudur? oyunu çok fazla olumsuz etkiler mi? bilgisayarlar hakkında bir bilgim olmadığı için soruyorum. şimdiden cevaplar için teşekkür ederim. herkese iyi geceler dilerim.

eglarest

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
yusuf arda karakaya
yapmaz sıkıntı yok

Oriencc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
At
Merhaba değerli arkadaşlar. ben euro truck simulator 2 oyunu için bir bilgisayar alacağım. bütçeme uygun ryzen 5 5500 işlemcili ve radeon rx 6600 ekran kartlı bir sistem buldum ve kafama da yattı fakat pc-builds sitesinde darboğaz testi yaptığımda euro truck simulator 2 'de %38 darboğaz yapar diyor. sizce bu ne kadar doğrudur? oyunu çok fazla olumsuz etkiler mi? bilgisayarlar hakkında bir bilgim olmadığı için soruyorum. şimdiden cevaplar için teşekkür ederim. herkese iyi geceler dilerim.
Rx 6600 ve ryzen 5 5500 ikilisini kullandım ve hiçbir oyunda darboğaz yaşamadım sadece yeni çıkan the finale oyununda nadiren biraz oluyordu

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Deniz Sakıncı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Top Bottom