Neler Yeni

Öneri Ryzen 5 5600 İçin Soğutucu Önerisi

KronosEP

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Sercan
Ryzen 5 5600 alacağım yakın zamanda, stok fan değerleri sanırım yükteyken biraz sıcak çalışıyormuş. Soğutucu olarak hiçbir bilgim yok hangisi iyi hangisi kötü bilmiyorum ve bütçem de fazla değil zaten hemen alamayacağım bir süre stok fan ile kullanmam gerekecek o yüzden ucuz ama iyi performans veren bir soğutucu olması iyi olur. Fiyat aralığı veremiyorum hakim olmadığım için. Şimdiden teşekkürler.

KronosEP

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Sercan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dediğim gibi bu yeterli olur fakat ürün 1 yıl sonra bozulursa gelip bana laf söyleymeyin Abdullah abi incelemesini yapmıştı fena bir ürün değil daha fazla bütçe arttırmaya gerek yok
Estağfurullah belirttiniz zaten uzun ömürlü olmadığını ben bir bakayım o halde buna da teşekkürler

dexmete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
Metehan
Hocam önümüz kış Mesh kasanız varsa soğutucu almanıza gerek yok yaza kadar stok fanla devam edebilirsiniz. Yazın termal macun yenilemesiyle hava soğutucu kullanabilirsiniz. Kasım indirimlerinden faydalanmak istiyorum derseniz ise 214 XT alınabilir. Gayet iyi performans veriyor. Öneririm

KronosEP

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Sercan
Hocam önümüz kış Mesh kasanız varsa soğutucu almanıza gerek yok yaza kadar stok fanla devam edebilirsiniz. Yazın termal macun yenilemesiyle hava soğutucu kullanabilirsiniz. Kasım indirimlerinden faydalanmak istiyorum derseniz ise 214 XT alınabilir. Gayet iyi performans veriyor. Öneririm
Kasamın ön tarafı mesh değil o yüzden biraz da korkutuyor

Top Bottom