Neler Yeni

ryzen 5 5600 yüksek ısı değerleri

adardemir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Adar Demir
İlk günkü sistemle dereceler kıyaslanamaz hocam senin de ilk alindiginda öyledir emin ol 👍,sen kule tipi almaya bak zengin adamsin zatwn
malum daha yeni aldım bi 5,6 ay kullanayım böyle şimdilik aileme masraf çıkarmayayım şu undervolt olayını duydum şöyle bi video karşıma çıktı çözüm ararken burdaki tekniği yapmamı önerir misiniz?

alperennN

80+ Silver
malum daha yeni aldım bi 5,6 ay kullanayım böyle şimdilik aileme masraf çıkarmayayım şu undervolt olayını duydum şöyle bi video karşıma çıktı çözüm ararken burdaki tekniği yapmamı önerir misiniz?
Ben fakir fukara adamım anlamam under bunder Voltran reis 10 yıllık işlemci var benim kasada hem de Intel AMD almak her zaman kule tipi ile kumar oynamaktır

TahinPekmez

80+ Silver
bu bir aydır yeni pc aldım onu kullanıyorum Rtx 3060 12 gb ryzen 5 5600 var sistemde işlemci ısı değerlerinin böyle bir sisteme göre çok yüksek odluğunun farkına vardım oyunlarda genellikle 77 80 81 85 gibi değerler alıyorum bu ısı değerleri normalmidir bana anormal geldi sizin yorumunuz nedir ne tavsiye edersiniz
aynı işlemci var her oyunda 63 en fazla gördüğüm sıcaklık değeri, kule tipi ile.

Formander

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Formander
bu bir aydır yeni pc aldım onu kullanıyorum Rtx 3060 12 gb ryzen 5 5600 var sistemde işlemci ısı değerlerinin böyle bir sisteme göre çok yüksek odluğunun farkına vardım oyunlarda genellikle 77 80 81 85 gibi değerler alıyorum bu ısı değerleri normalmidir bana anormal geldi sizin yorumunuz nedir ne tavsiye edersiniz
bendede 5600x var 90 derecelere kadar çıkıyor bazen hatta pc hata verdi çok ısındığından stok soğutucu yetersiz kalıyor acilen değiştirmelisin

adardemir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Adar Demir
aynı işlemci var her oyunda 63 en fazla gördüğüm sıcaklık değeri, kule tipi ile.
hocam stok fan kullanırken sıcaklık değerlerimin 80 85'lerde takılması normalmi yeni pc için sizde eğer bi dönem stok fan kullandıysanız sıcaklıklarınız benimki gibimiydi

TahinPekmez

80+ Silver
hocam stok fan kullanırken sıcaklık değerlerimin 80 85'lerde takılması normalmi yeni pc için sizde eğer bi dönem stok fan kullandıysanız sıcaklıklarınız benimki gibimiydi
Ben hep kule kullandım,.stok.fana göre yine az yüksektesin.

TahinPekmez

80+ Silver
kullandığınız kule tipi soğutucuyu önerir misiniz??
Öneririm ancak senin yerinde olsam stok soğutucu dan direkt sıvı soğutma ya geçerdim. Kasanın içi de serin kalmış olur.

adardemir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Adar Demir
Öneririm ancak senin yerinde olsam stok soğutucu dan direkt sıvı soğutma ya geçerdim. Kasanın içi de serin kalmış olur.
şu anlık bütçem yetmiyor bi süre kule tipini kullandıktan sonra bütçem yeterse alırım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,435
Üyeler
140,195
Son üye
Thykethor
Top Bottom