Neler Yeni

Ryzen 5 5600x için 240mm sıvı soğutma önerisi

SaygıZorDeğildir

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,227
İsim
Göksel Sert
sanırım corsair daha güzel geldi asusun soutma kısmı biraz kaba geldi ama güzel duruyor bir asus tuf kasam olsaydı güzel olurdu
Mesaj otomatik birleştirildi:

240mm sordum hocam 360mm değil ama teşekkürler yinede
Hocam benim Corsair H80i GT sıvı soğutmam bir arızalanmadı. DDR3 döneminde aldım, DDR4 geçtim (yurtdışından aparat getirttim uyumluluk için) ve hala kullanıyorum. Bozulsa, yeni kasam 360mm sıvı soğutma destekliyor alırım. Bozulmuyor ki, iyi de soğutuyor. Onun yerine sistemi güncellerim diyorum ama ya bozulursa diye aklımın bir köşesine takıldı bu sıvı soğutma da. 7 senelik emektar sonuçta. Baya sağlam çıktı benimki, zaten 5 sene garantisi vardı.

• Beğen
Reaksiyonlar: Bery

oTToman16

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Adem SOY
pf değil corsair alıcam galiba ama bekleyebilirim bakalım gametech nasıl bir iş çıakrıcak
Dark ile aynı fabrika dan çıkacak çok kaliteli bir sıvı soğutma @GameTech tarihleri hakkında daha detaylı bilgi verebilir

• Beğen

Bery

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Yiğit Beren Sağlam
Instagram
syigitberen
Discord
Yeeeeeet#1981
Hocam benim Corsair H80i GT sıvı soğutmam bir arızalanmadı. DDR3 döneminde aldım, DDR4 geçtim (yurtdışından aparat getirttim uyumluluk için) ve hala kullanıyorum. Bozulsa, yeni kasam 360mm sıvı soğutma destekliyor alırım. Bozulmuyor ki, iyi de soğutuyor. Onun yerine sistemi güncellerim diyorum ama ya bozulursa diye aklımın bir köşesine takıldı bu sıvı soğutma da. 7 senelik emektar sonuçta. Baya sağlam çıktı benimki, zaten 5 sene garantisi vardı.
tek sıkıntım galiba ramlerimle uyumlu yapamıyorum trident z neo ramler icue desteklemiyor çok büyük bir sorun değil ama güzel olurdu :D

SaygıZorDeğildir

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,227
İsim
Göksel Sert
tek sıkıntım galiba ramlerimle uyumlu yapamıyorum trident z neo ramler icue desteklemiyor çok büyük bir sorun değil ama güzel olurdu :D
Anakart üzerinden kontrol yapılabiliyor Corsair sıvı soğutmaya da. Yani senkron olabilir. Özellikle Asus anakartlar destekliyordu ama diğerleri destekliyor mu bilmiyorum.

oTToman16

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Adem SOY
  • İnanılmaz

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,800
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Corsair e vereceği 1300 lira para yerine @GameTech alsa kaç derece fark edecek arada. Max 4 5 derece değmez bu paraya bu
Gametech' in bu kadar kalitede bir ürün çıkaracağını sanmam ayrıca tek fark ısı olarak düşünmeyin. Capellix ledler, corsair iCUE yazılımı ve corsair garantisi gibi etkenler de var.

Bery

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Yiğit Beren Sağlam
Instagram
syigitberen
Discord
Yeeeeeet#1981
Anakart üzerinden kontrol yapılabiliyor Corsair sıvı soğutmaya da. Yani senkron olabilir. Özellikle Asus anakartlar destekliyordu ama diğerleri destekliyor mu bilmiyorum.
msi b550m bazooka var sanırım olmuyo çok büyük bir sorun değil ama ya sıkıntı yok

gvggg1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,681
İsim
görkemgöksu
sanırım corsair daha güzel geldi asusun soutma kısmı biraz kaba geldi ama güzel duruyor bir asus tuf kasam olsaydı güzel olurdu
Mesaj otomatik birleştirildi:

240mm sordum hocam 360mm değil ama teşekkürler yinede
HA dalmışım neyse

• Hahaha

oTToman16

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Adem SOY
Gametech' in bu kadar kalitede bir ürün çıkaracağını sanmam ayrıca tek fark ısı olarak düşünmeyin. Capellix ledler, corsair iCUE yazılımı ve corsair garantisi gibi etkenler de var.
Gametech kullandın mı hiç ürünleri ni test ettin mi. Neden bu ön yargı. Hangi çevre Bilimleri için çalışma yapıyor yada yaptı biliyor musun.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,800
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Gametech kullandın mı hiç ürünleri ni test ettin mi. Neden bu ön yargı. Hangi çevre Bilimleri için çalışma yapıyor yada yaptı biliyor musun.
Corsair' in sadece sıvı soğutma için argesi Gametech markasından daha büyük değere sahip. Tabii ki kıyaslama bile yapmayacağım.

Yusufya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
563
İsim
Yusuf H.
Instagram
yhzltrk
Steam
yusufya
Discord
Youfi#1616

oTToman16

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Adem SOY
Corsair' in sadece sıvı soğutma için argesi Gametech markasından daha büyük değere sahip. Tabii ki kıyaslama bile yapmayacağım.
Ben zaten corsair le kıyaslamadım ki. Yada gametech corsair den daha iyi dir de demedim. Kendin böyle bir çabaya girdin. Sonra kendin corsair söyle Arge böyle Arge diyor sun.
Sana da 😂 görkem kardeşim @RevDeisDou

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,799
Üyeler
138,412
Son üye
nafrican
Top Bottom