Neler Yeni

Ryzen 5 5600x için 240mm sıvı soğutma önerisi

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,868
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Ben zaten corsair le kıyaslamadım ki. Yada gametech corsair den daha iyi dir de demedim. Kendin böyle bir çabaya girdin. Sonra kendin corsair söyle Arge böyle Arge diyor sun.
Sana da 😂 görkem kardeşim @RevDeisDou
Adamın bütçesi varken Gametech' in çıkaracağı, pardon kendi logosunu basacağı sıvı soğutmayı bekletmek mantıksız. Ha onlara lafım yok ucuza alıyoruz. Bu forumda Gametech' in galaxy kasasını ilk önerenlerdenim. O kasanın resimlerine bakın. Bu kasa RAIDMAX F01 kasası.

PRODUCT | RAIDMAX

Bu yüzden dediğiniz mantıksız.

SaygıZorDeğildir

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,227
İsim
Göksel Sert
Gametech kullandın mı hiç ürünleri ni test ettin mi.
Keşke o kadar çok param olsa, bütün ürünleri bütün markaları alıp test etmeyi isterdim.
Gametech daha çok müşteriye ulaşmak istiyorsa sadece ucuz ürün yerine her çıkardığı ürünün (etiket bastığı ürünün) testlerini video çeksin yayınlasın. Belki daha çok güvenen olur.

• Beğen
Reaksiyonlar: Bery

oTToman16

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Adem SOY
Adamın bütçesi varken Gametech' in çıkaracağı, pardon kendi logosunu basacağı sıvı soğutmayı bekletmek mantıksız. Ha onlara lafım yok ucuza alıyoruz. Bu forumda Gametech' in galaxy kasasını ilk önerenlerdenim. O kasanın resimlerine bakın. Bu kasa RAIDMAX F01 kasası.

PRODUCT | RAIDMAX

Bu yüzden dediğiniz mantıksız.
Dark da aynı fabrika dan çıkıyor. Oda kendi logosunu basıyor hatırlatırım 😂😂 gamamax da aynı fabrika. 😂😂 Aigo da aynı fabrika.
Baktığında hepsi aynı fabrika dan çıkmakta ama gel gör ki insanlar da gametech e karşı ön yargı var. Fanı mısın dersen. Hayır değilim. Sadece kullandığım için ürünlerini insanların bu firmaya aşırı ön yargılı baktığını görüyorum. İnsanlara dark gamemax desen aaa çok iyi firma derler 😂😂
Mesaj otomatik birleştirildi:

Keşke o kadar çok param olsa, bütün ürünleri bütün markaları alıp test etmeyi isterdim.
Gametech daha çok müşteriye ulaşmak istiyorsa sadece ucuz ürün yerine her çıkardığı ürünün (etiket bastığı ürünün) testlerini video çeksin yayınlasın. Belki daha çok güvenen olur.
Bu konu da haklısın. Biraz daha reklam video yapsa insanlar daha da bilinçlenir

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,868
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Dark da aynı fabrika dan çıkıyor. Oda kendi logosunu basıyor hatırlatırım 😂😂 gamamax da aynı fabrika. 😂😂 Aigo da aynı fabrika.
Baktığında hepsi aynı fabrika dan çıkmakta ama gel gör ki insanlar da gametech e karşı ön yargı var. Fanı mısın dersen. Hayır değilim. Sadece kullandığım için ürünlerini insanların bu firmaya aşırı ön yargılı baktığını görüyorum. İnsanlara dark gamemax desen aaa çok iyi firma derler 😂😂
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu konu da haklısın. Biraz daha reklam video yapsa insanlar daha da bilinçlenir
Bende DARK kullanıyorum zaten konu o değil. O bütçede mantıksız ucuz bütçede mantıklılar.
Kasam

Dark Maxima v12 ARGB

oTToman16

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Adem SOY
Bende DARK kullanıyorum zaten konu o değil. O bütçede mantıksız ucuz bütçede mantıklılar.
Kasam

Dark Maxima v12 ARGB
orası başak. Senin kullandığın kasa ile gametech markasının kasaları aynı fabrika dan çıkmakta. Yeni kule tipi soğutucu su da darkın ki ile aynı. Birebir. Tek fark logo. 😀

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,868
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
orası başak. Senin kullandığın kasa ile gametech markasının kasaları aynı fabrika dan çıkmakta. Yeni kule tipi soğutucu su da darkın ki ile aynı. Birebir. Tek fark logo. 😀
Dediğim konu marka basmak veya ön yargı değil 1800 lira bütçede gametech mi alınır olay bu.

1615232320752.png

1615232453858.png

oTToman16

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Adem SOY

oTToman16

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Adem SOY

Alikoc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Ali koç
pf değil corsair alıcam galiba ama bekleyebilirim bakalım gametech nasıl bir iş çıakrıcak
Hocam ne aldınız kullanım sürecinde deneyimlerinizi yazabilir misiniz

Top Bottom