Neler Yeni

Öneri Ryzen 7 3700x işlemci için ekran kartı upgrade

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Gökhan Zeyrek
Elimdeki sistemde ryzen 7 3700x işlemci var şu an rtx2060 var bir ekran kartı update i yapmayı düşünüyorum bütçe olarak açığım maksimum hangi kart ile güzel sonuçlar verebilir şu an biraz darboğaz yapsa da ileriye yönelik kalan sistemi de yenilemeyi düşünüyorum önerilerinizi bekliyorum

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
813
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Elimdeki sistemde ryzen 7 3700x işlemci var şu an rtx2060 var bir ekran kartı update i yapmayı düşünüyorum bütçe olarak açığım maksimum hangi kart ile güzel sonuçlar verebilir şu an biraz darboğaz yapsa da ileriye yönelik kalan sistemi de yenilemeyi düşünüyorum önerilerinizi bekliyorum
Konuyu sabah açsaydın keşke. İntel Arc A750 (Dengi Rtx 3060 ve Rx 6600) ekran kartı 6250 TL' ye inmişti. Onu önerirdik.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Gökhan Zeyrek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Konuyu sabah açsaydın keşke. İntel Arc A750 (Dengi Rtx 3060 ve Rx 6600) ekran kartı 6250 TL' ye inmişti. Onu önerirdik.
vallahi anca eve geldim fırsatım şimdi oldu ileriye yönelik hangi kartlar olabilir diğer bileşenleri de değiştirip ddr5 bir sisteme geçmeyi düşünüyorum en çok para yiyen ekran kartını şimdi alıp geri kalanını 4-5 ay sonra almayı düşünüyorum

asko56

80+ Silver
vallahi anca eve geldim fırsatım şimdi oldu ileriye yönelik hangi kartlar olabilir diğer bileşenleri de değiştirip ddr5 bir sisteme geçmeyi düşünüyorum en çok para yiyen ekran kartını şimdi alıp geri kalanını 4-5 ay sonra almayı düşünüyorum
böyle bir planın var ise 2.elden 3080 kovala en azından vram de çok problem yaşama bari 2060 6gb biliyorsunuz yetersiz.

asko56

80+ Silver
3080 mi sence mantıklı olur yoksa 4000 serisinden 4070 super vs. bu frame genaration daha yeni nesil çok fark eder mi
30 bin tl ye çıkarsan 2.elden 4080 alabilirsini ama baya darbogaz yersin ama idare edersin farme gen dlss vs ile

eger o akdar çımama diyor isen 4070 sıfır indirim vs ile kovalanabilir

Geralt1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,988
İsim
Barış
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, ekran kartı, işlemci
En iyisi elindeki kasayı satıp yeni şöyle bişeyler bak.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Gökhan Zeyrek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
En iyisi elindeki kasayı satıp yeni şöyle bişeyler bak.

hazır sistemler de bayağı fiyat olarak avantajlı geliyor da anakart vb. şeyler a620 prime serisi beni biraz uzak tutuyor birde bu rog, tuf veya prime modeli olması çok fazla performansta etki ediyor mu overclok için etki eder mi

Geralt1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,988
İsim
Barış
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, ekran kartı, işlemci
hazır sistemler de bayağı fiyat olarak avantajlı geliyor da anakart vb. şeyler a620 prime serisi beni biraz uzak tutuyor birde bu rog, tuf veya prime modeli olması çok fazla performansta etki ediyor mu overclok için etki eder mi
Anakartlar performans ve fps olarak pek bişey değiştirmez. Takılabilecek RAM kapasitesi, wifi var veya yok, maksimum MHz, soğutma kalitesi gibi farklılıkları oluyor.

Top Bottom