Neler Yeni

Ryzen 7 5700g Termal macun önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Emircan Özdemir
Stok soğutucunun üstünde geliyodu ama ben 2 defa soğutucuyu çıkarttım onu diye termal macun azaldı baya azaldı adam akıllı max 100 120 TL verebilirim hangi termal macun önerirsiniz
Ekran kartın yok yayın açıcam valo, gta 5 online ve diğer rekabetçi oyunları 1080p orta üst ayarlarda oynayacağım. 67 68 derecenin üstüne çıkmamasını istiyorum ilerleyen zaman da alta ekledigim kule tipi soğutucuyu alacağım yani tek kullanımlık termal macun istemiyorum şuan stok soğutucu kullanıcam 1 ay sonra falan alacağım soğutucu.

ThorJ

80+ Silver
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,786
İsim
alperen
İlgilendiği Kategoriler
Araçlar, Akıllı Telefonlar, Donanım, Dizüstü Bilgisayarlar, Custom ROM
Thermal Grizzly'nin macunlaru hakikaten iyi. Öneririm.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,858
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
MX-4 fazlasıyla yeterli gelecektir.

rtx 3090

80+ Silver
Sürebilecekseniz Thermal Grizzly'nin sıvı metal macunlarını alabilirsin ama bu işlemciye bir tık abartı olabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Emircan Özdemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Top Bottom