Neler Yeni

Ryzen 7500F İçin Anakart Önerisi

Belonier

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert
Bütçe
5500
Sistemimi ddr4'ten ddr5e yükseltiyorum işlemci için 7500f almaya karar verdim seçtiğim anakartları atıyorum hangisi daha iyidir fiyat farklarını da göz önünde bulundurarak farka değer/değmez veya kendi önerilerinizi bekliyorum

Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada bütçe max 5500 ama neredeyse sınır yani bu fiyat. illa bütçenin tamamını kullanmak istemiyorum eğer gerçekten farka değiyorsa öyle kullanmayı düşünüyorum

ThE LoSt

80+ Silver
Sistemimi ddr4'ten ddr5e yükseltiyorum işlemci için 7500f almaya karar verdim seçtiğim anakartları atıyorum hangisi daha iyidir fiyat farklarını da göz önünde bulundurarak farka değer/değmez veya kendi önerilerinizi bekliyorum

Bu arada bütçe max 5500 ama neredeyse sınır yani bu fiyat. illa bütçenin tamamını kullanmak istemiyorum eğer gerçekten farka değiyorsa öyle kullanmayı düşünüyorum
Listede 7 bin tl lik kart var listedeki en mantıklı çözüm alttaki modeldir.

Belonier

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bios menüsü nası msi kullanıyorum fena rahat

alttaki arkadaşın attıgı biostar mı bu mu

Listede 7 bin tl lik kart var listedeki en mantıklı çözüm alttaki modeldir.
zam yemiş tek günde 2bin tl hem de

bu nasıl

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
ozan başaran
hocam biostraın biosunu ben seviyorum fakat sevmeyeni de var biraz videosunu izleyin youtube üzerinden. aynı fiyata msi var fakat hem ram yuvası az hem de m2 slotu az. biostarın ek olarak iyi kötü bir mosfet soğutucusu var kasanızın hava akışı iyiyse görevini yerine getirecek düzeyde.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,475
Üyeler
147,144
Son üye
yunusseven
Top Bottom