Neler Yeni

Ryzen5 3500x wraih prism ile

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Eren özdemir
Pc yi açalı 10 dakika oldu olmadı. değerler boşta hiçbir işlem yokken 39-55 arası gidip geliyor. genel olarak 45-55 arası dolaşıyor. sistem hazır olarak geldi. günlerdir araştırıyorum kimisi normal diyor kimisi normal değil diyor. biostan bir ayarı kapatmam önerildi onu denedim sonuç alamadım yanlış hatırlamıyorsam cmp gibi bir şeydi cmb de olabilir.
oyun oynarken 2k20 de 65dereceyi geçmiyor genel olarak 60-65 arası gidip geliyor. lütfen yardımcı olun

Ekler

• Adsız.png
    Adsız.png
    1 MB · Hit: 37

Gizemss

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
16,108
İsim
Gizem
İlgilendiği Kategoriler
PC Oyunları, sanırım.
PC yi açalı 10 dakika oldu olmadı. değerler boşta hiçbir işlem yokken 39-55 arası gidip geliyor. genel olarak 45-55 arası dolaşıyor. sistem hazır olarak geldi. günlerdir araştırıyorum kimisi normal diyor kimisi normal değil diyor. biostan bir ayarı kapatmam önerildi onu denedim sonuç alamadım yanlış hatırlamıyorsam cmp gibi bir şeydi cmb de olabilir.
oyun oynarken 2k20 de 65dereceyi geçmiyor genel olarak 60-65 arası gidip geliyor. lütfen yardımcı olun
Furmark ve Prime 95 aynı anda çalıştırın. Bu şekilde tam yükte kaç dereceye geldiğini söyler misiniz? 60-65 derece çok normal.

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Eren özdemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
oyun oynarken normal ancak boştayken beni endişelendirdi. kasanın da hava akışı fena değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

Furmark ve Prime 95 aynı anda çalıştırın. Bu şekilde tam yükte kaç dereceye geldiğini söyler misiniz? 60-65 derece çok normal.
Bu arada söylemeyi unuttum biosta baktığımda 1,5 voltaj gözüküyor cpu da o normal mi

Oktay58

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
398
İsim
Oktay Nuri Orhon
değerlerin bence normal dostum kasanın egzoz fanının baktığı tarafta min 4 parmaklık yer kalsın

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
oyun oynarken normal ancak boştayken beni endişelendirdi. kasanın da hava akışı fena değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada söylemeyi unuttum biosta baktığımda 1,5 voltaj gözüküyor cpu da o normal mi
Hocam 1.5 ne? 1.35'e falan düşürün. Aşırı yüksek. Değerleriniz de o kadar iyi değil. Ben stok fan wraith stealth ile 68 derece alıyorum siz prism ile nasıl 65 alıyorsunuz? 55 falan almanız lazım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Eren özdemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam 1.5 ne? 1.35'e falan düşürün. Aşırı yüksek. Değerleriniz de o kadar iyi değil. Ben stok fan wraith stealth ile 68 derece alıyorum siz prism ile nasıl 65 alıyorsunuz? 55 falan almanız lazım.
biostar b450m anakart ile bunu nasıl yapabileceğimi asla ama asla bulamadım. yardımcı olursanız çok sevinirim

Top Bottom