Neler Yeni

Öneri S22 18 bin tl'ye alınır mı

adem trg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Adem trg
S22 alınır mı 18 bin TL fiyatı var kullanan varsa bi anlatabilirmi kamerası iyi mi? dün gece babam s24 ultra aldı uzun zamandır ailede samsung kullanmıyorduk baya bı gelişmiş simdi benim alacağım s22 de kamera iyi mi? birde mesela o fotoğraf çektiği zaman galeride görüntü güzelleşiyor bundada bu özellik varmı kullanan bi cevaplarsa çok iyi olur

Hesef

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
Kamera konusunda o bantta alabileceğin en iyi telefon bence ancak bataryası s23 kadar iyi değil.

KalWardin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Muhammed Güzel
aynı fiyata yurt dışı Xiaomi 13 var yurt dışı cihaz alınır mı sizce fiyat çok uygun ama garantisi yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Enes Erden
S22 alınır mı 18 bin TL fiyatı var kullanan varsa bi anlatabilirmi kamerası iyi mi? dün gece babam s24 ultra aldı uzun zamandır ailede samsung kullanmıyorduk baya bı gelişmiş simdi benim alacağım s22 de kamera iyi mi? birde mesela o fotoğraf çektiği zaman galeride görüntü güzelleşiyor bundada bu özellik varmı kullanan bi cevaplarsa çok iyi olur
Ufak bir farkla S23Fe almanı öneririm.

Ayet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Ayetullah Taylan
Adam s23 fe aldım zaten demiş okumuyonuzmu

heysamed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Gürkan Samet Yılmazel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
s22 aldım bende bataryadan memnum değilim yutuyor sanki sarjı 5 saat zor çıkartıyor ekran en kısıkta hep.. ana telefonum 11 pro xiaomi daha verimli sarjı... bu kadar para çıkabiliyorsanız az daha zorlayın s23 alın. 8gen1 alınmaz onu anladım. kamerasına lafım yok lakin sureki taşınabilir ile dolaşmak külfiyet.
Mesaj otomatik birleştirildi:

s22 aldım bende bataryadan memnum değilim yutuyor sanki sarjı 5 saat zor çıkartıyor ekran en kısıkta hep.. ana telefonum 11 pro xiaomi daha verimli sarjı... bu kadar para çıkabiliyorsanız az daha zorlayın s23 alın. 8gen1 alınmaz onu anladım. kamerasına lafım yok lakin sureki taşınabilir ile dolaşmak külfiyet.
ısınması da cabası mobil veride instegramda dolaşıyorum telefon alev atıyor. 20k ya böyle bir deneyim yaşamak salaklık bence.

Top Bottom