Neler Yeni

Çözüldü✓ s22 biraz yavaş geliyor sebebi nedir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kerem Tekin
Merhaba,
5 6 aydır s22 kullanıcısıyım.
telefonum bazı zamanlarda az da olsa kasma, yavaşlama hissi veriyor kullandığım uygulamalarla ilgisi olduğunu düşünüyorum pek bilmediğim için danışmak istedim.

ha bir de şarjım çok çabuk bitiyor gibi hissediyorum batarya kapasitesi biraz az bir model fakat bu kadar da hızlı (neredeyse 1 günü çıkarmıyor) bitmesini beklemiyorum...

uygulamalar

dynamicSpot
Ekranda her zaman popup açık olduğu için şarjımı hızlı tükettiğini ve zorladığını düşünüyorum ama güçlü bir işlemciye sahip bir cihaz arada kaldım.

ReVanced Extended
apk :D

huawei sağlık
bu uygulama saatim olduğu için arka plan uygulamalarında kilitledim şarjımı olumsuz yönde etkilemesi muhtemel olabilir mi?
1000019299.jpg
1000019300.jpg

zyraxone

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Zyra xone
S22 kronik sorunlu hocam. 8gen1 cok pil tüketiyor. E batarya kapasiteside düşük olunca evet. Hem ısınma hem sarj sorunu oluyor.

Starlex

80+ Bronze
Merhaba,
5 6 aydır s22 kullanıcısıyım.
telefonum bazı zamanlarda az da olsa kasma, yavaşlama hissi veriyor kullandığım uygulamalarla ilgisi olduğunu düşünüyorum pek bilmediğim için danışmak istedim.

ha bir de şarjım çok çabuk bitiyor gibi hissediyorum batarya kapasitesi biraz az bir model fakat bu kadar da hızlı (neredeyse 1 günü çıkarmıyor) bitmesini beklemiyorum...

uygulamalar

dynamicSpot
Ekranda her zaman popup açık olduğu için şarjımı hızlı tükettiğini ve zorladığını düşünüyorum ama güçlü bir işlemciye sahip bir cihaz arada kaldım.

ReVanced Extended
apk :D

huawei sağlık
bu uygulama saatim olduğu için arka plan uygulamalarında kilitledim şarjımı olumsuz yönde etkilemesi muhtemel olabilir mi?Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
S23 zamanı geldiğindendir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
955,553
Üyeler
150,709
Son üye
KaranlıkAdam
Top Bottom