Neler Yeni

S23 FE Model Telefon alınır mı??

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
hezarfefnn
Selamın Aleyküm,

Pek oyun oynamayı sevmem. Çok fazla şarkı dinler ve video izlerim. kamerası şahsen çok önemli değil ders notlarını çekebilmesi yeterli sizce alınır mı?? S21 FE düşündüm ancak yazılım desteğinin kesileceği için saçma bir fikir olarak geldi tavsiyeleriniz nelerdir?? Lütfen yorumlara xioami realme falan atmayın kamera yapıları ve tasarımları hiç hoşuma gitmiyor

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,068
İsim
uwu
Selamın Aleyküm,

Pek oyun oynamayı sevmem. Çok fazla şarkı dinler ve video izlerim. kamerası şahsen çok önemli değil ders notlarını çekebilmesi yeterli sizce alınır mı?? S21 FE düşündüm ancak yazılım desteğinin kesileceği için saçma bir fikir olarak geldi tavsiyeleriniz nelerdir?? Lütfen yorumlara xioami realme falan atmayın kamera yapıları ve tasarımları hiç hoşuma gitmiyor
öğrenci indirimi ile s24 fe 128gb yi samsung shoptan 24k ya alabilirsin s23 fe ile aralarında aşırı fazla fark var özellikle soc açısından

AkifM2009

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Akif Memmedov
Selamın Aleyküm,

Oyun oynamıyorsanız. Kamerada o kadar önemli değilse A55 alın bataryası S23Fe den çok çok daha iyi ve daha ucuz. İşinizi görür. S23Fe sadece kamerası için alınacak bir cihaz onun dışında S23 ve ya S24Fe nin her bakımdan gerisinde.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
hezarfefnn
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyun oynamıyorsanız. Kamerada o kadar önemli değilse A55 alın bataryası S23Fe den çok çok daha iyi ve daha ucuz. İşinizi görür. S23Fe sadece kamerası için alınacak bir cihaz onun dışında S23 ve ya S24Fe nin her bakımdan gerisinde.
Yani en baba oynayacağım oyun call of duty olur oda max 30 dakika olur çok bağımlısı falan değilim genelde 2048 falan oynuyorum :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,872
Üyeler
157,293
Son üye
Dark_bugger
Top Bottom