Neler Yeni

s23 fe nasıl bir telefon

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Emirhan Trm
23 24 arası bütçem var aklımdan s23 fe geçiyor kullanan veya bir bilgisi olan varsa yarım edebilir misiniz acaba ?
6 aylık kullanıcı deneyimi söyleyeceğim kamera güzel yazılım güzel donma kasma yok ama batarya fazla oyun oynandığın biraz hızlı gidiyor onun dışında hiçbir problemi yok ısınması normal telefonlar nasıl öyle aşırı değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

23 24 arası bütçem var aklımdan s23 fe geçiyor kullanan veya bir bilgisi olan varsa yarım edebilir misiniz acaba ?
ayrıca sarı siteden daha ucuza alabilirsin ve 256gb alsan daha sağlıklı olur ben bu halimle 80gb dolu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Tolga Yıldırım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
6 aylık kullanıcı deneyimi söyleyeceğim kamera güzel yazılım güzel donma kasma yok ama batarya fazla oyun oynandığın biraz hızlı gidiyor onun dışında hiçbir problemi yok ısınması normal telefonlar nasıl öyle aşırı değil.

ayrıca sarı siteden daha ucuza alabilirsin ve 256gb alsan daha sağlıklı olur ben bu halimle 80gb dolu.
kanka telefondan oyun oynayan biri değilim arada sırada clash royale clash of clans falan oynarım günlük aktivitelerde şarjı 1 günü çıkarıyor mu

SakusV

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hasan Erikli
kanka telefondan oyun oynayan biri değilim arada sırada clash royale clash of clans falan oynarım günlük aktivitelerde şarjı 1 günü çıkarıyor mu
Çıkartır bende kullaniyorum telefonu gayet iyi telefon özellikle kamerasını kullanmayı bilen biriysen çok iyi fotoğraflar çekiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Tolga Yıldırım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çıkartır bende kullaniyorum telefonu gayet iyi telefon özellikle kamerasını kullanmayı bilen biriysen çok iyi fotoğraflar çekiyor
ben hala iphone 6 kullanıyorum ilk çıktığında almıştım çok fazla telefonla ilgilenmediğimden erteledim sürekli yeni telefon almayı ne olursa olsun beni çok memnun edecek bence :)

Ayrıca renk önerisi yapmak istemem ama beyaz çok güzel duruyor telefonda.
bende beğendim bu gün gidip bi baktım telefona beyaz gerçekten çok güzel

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Barış Okçu
2-3 k daha koyup s23 almanı tavsiye ederim

brsokcu

80+ Bronze
Dahası