Neler Yeni

S23 için Kablolu kulaklık önerisi

Jeeareen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Mustafa Yeşil
Merhaba arkadaşlar. normalde galaxy buds 2 kullanmaktaydım. kulaklığın silikonu yırtılınca garantiye gönderdim . ne zaman geleceğini bilmiyorum. s23 ile uyumlu kulaklık öneriniz var mı bütçe çok kısıtlı. olabildiğince uygun fiyatlı bişeyler önermeye çalışın. piyasayı bilmediğim için bütçe söyleyemiyorum. akg nin 200 e type c kulaklığı var ama sahte diyolar yorumlarda

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
933
İsim
Ömer Murat KARACA
Hocam orijinal almak istesen zaten 600-700tl (en son öyleydi😅) akg'nin type c kulaklıkları. O kadar para vermek istemiyorsan mecbur sahtesini alacaksın yapacak bir şey yok. Bu arada ben S20 FE cihazımı amoled yanığı için yolladım git gel kargo süresi dahil 1 haftada ekran, arka kapak, batarya ve şarj soketi değiştirilip geldi. Yani kulaklık bence 1 hafta bile sürmez bekleyebilirseniz boşuna masraf etmeyin derim. Buds 2'lerde kronik sanırım benimki de 1 senenin sonunda yırtıldı, ufak boy olanları taktım.

Jeeareen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Mustafa Yeşil
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam orijinal almak istesen zaten 600-700tl (en son öyleydi😅) akg'nin type c kulaklıkları. O kadar para vermek istemiyorsan mecbur sahtesini alacaksın yapacak bir şey yok. Bu arada ben S20 FE cihazımı amoled yanığı için yolladım git gel kargo süresi dahil 1 haftada ekran, arka kapak, batarya ve şarj soketi değiştirilip geldi. Yani kulaklık bence 1 hafta bile sürmez bekleyebilirseniz boşuna masraf etmeyin derim. Buds 2'lerde kronik sanırım benimki de 1 senenin sonunda yırtıldı, ufak boy olanları taktım.
hocam gittim a101 den 41 tl ye go mobile kulaklik aldim eski j3 vr onda kullaniyorum müzik icin youtube icin ama laptopta calismiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

700 tl de vermek istemiyorum ucuz xiaomi type c kulakliklar calisiyor mu bilginiz var mi

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
933
İsim
Ömer Murat KARACA
hocam gittim a101 den 41 TL ye go mobile kulaklik aldim eski j3 vr onda kullaniyorum müzik icin youtube icin ama laptopta calismiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

700 TL de vermek istemiyorum ucuz xiaomi type c kulakliklar calisiyor mu bilginiz var mi
Bilgim yok hocam, kablolu hiç kullanmadım bu telefonda.

Top Bottom